Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szokatlan menstruáció. Vajon...

Szokatlan menstruáció. Vajon mitől? Lehet hogy baba?

Figyelt kérdés
Sajnos nem jött még össze a baba, viszont volt némi szokatlan dolog az előző menstruációm során, ami nem hagy nyugodni. Aznap, mikor elvileg meg kellett volna jönnie, elkezdtem barnázni (volt benne egy kis élénk piros is), de nem nagyon. Ez tartott vasárnaptól egészen csütörtök reggelig, amikoris nagyon erősen megjött kb. mintha egy csapot megnyitottak volna, ráadásul öklömnyi nagyságú darabok voltak benne. Csütörtökön volt csak ennyire erős, szombatra el is múlt az egész. Honnan kell szerintetek számolnom a ciklust? Azért bizonytalanodtam el, mert ugye az első nap elvileg az amikor a piros vér megjelenik. Ha a barnázástól számítom, akkor már a 34. napon vagyok és egyelőre sehol semmi. Mi lehet? Előre is köszi, N.
2015. ápr. 9. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Az az elso nap, amikor piros ver folyik.

A barnazas a menses elott van.

2015. ápr. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az oké, ezt tudom, de nem sima barnázás volt,volt benne élénk színű, piros vér is.. emiatt is bizonytalanodtam el.
2015. ápr. 9. 19:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is igy szokott megjönni sajna. En onnantol szamolom, amikor egyertelmüen ver jön, es nem barnazos veres valami. Hanem amikor mar tisztan ver, es erösebb is. En most a te esetedben a csütörtököt vennem elsö ciklusnapnak.
2015. ápr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!