Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív a tesztem és számítása...

Pozitív a tesztem és számításaim szerint ma vagyok 4 hét 4 napos, ma voltam UH-n, ahol még nem láttak semmit, jövő hétre visszahívtak, akkor 5 hét 3 napos leszek, akkor már látnak valamit?

Figyelt kérdés
A nyálkahártyám az előző uh-hoz képest 8-ról 14 mm-re vastagodott, a melleim nőttek, lufiszerű és néha fájdogál a hasim, este és reggel egy kicsit émelygek. Szerintetek jövő héten már mutatni fog valamit magából a babóka.
2008. aug. 27. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti, de szívcső pulzálás még nem valószínű, hogy lesz.
2008. aug. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne! Tele hólyaggal menj legközelebb, úgy jobban látszik!
2008. aug. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 4 hetes és 5 napos voltam,amikor pozitív lett és felhívtam a dokimat. Azt mondta,ha semmi panaszom,menjek 7 hetesen,mert addig úgysem lát túl sokat és tuti szívhang se lesz még,de azért én inkább elmegyek holnap,mert szeretném tudni,minden rendben van-e.Most vagyok 6 hetes.
2008. aug. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
5 hetes 4 napos voltam amikor mentem én is, és akkor már volt petezsák. UH-n látszódott, és kézzel is érzett valamit, de csak azt mondta rá hogy 'lehet ott vmi'. aztán 6 hetesen már volt szívhang is. úgyhogy nyugi, minden rendben lesz! :)
2008. aug. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, úgy legyen! Mást úgy sem tehetek, mint várok és vigyázok magunkra.
2008. aug. 27. 19:02
 6/7 anonim ***** válasza:
en nekem 5 hetesen szepen latszot az ultrahangon a kis petezsakom:)) de mondtak a doki nagyon kicsi ugy hogy kovetkezo vagy utanavalo heten ujra mennem kellet ultrahangra!
2008. aug. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon korán mentél, ezért nem látta még, de köv. már látnia kell egy pici petezsákot!

Én még nem voltam, mert megvárom a 6. hetet, pont azért hogy a doki már lássa őt biztosan!

gratulálok neked!!!!

2008. aug. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!