Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Véleményeket kérnék, immár...

Véleményeket kérnék, immár sokadszor, tényleg akkor volt, mikor a rendszer jelöli?

Figyelt kérdés

[link]


[link]

Köszönöm!


2011. okt. 20. 13:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Nekem soha nem akkor volt, amikor a rendszer jelölte. Ez csak egy program és nagy általánossággal számol. Tehát ha mondjuk egy éven belül volt egy hosszabb, vagy rövidebb ciklusod, mint a megszokott, akkor már máshová (akár 2-3 nappal is odébb) teszi a peteérést, ami mint tudjuk, 12 órás fogamzóképességet jelent, tehát pont lekéshettek róla....


Miért nem használsz ovulációs tesztet? Én első hónapban terhes lettem tőle, míg a ciklus.hu figyelgetésével elment 2 évem.

2011. okt. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Szerintem a 13. napon volt, mert akkor esett le a hőd, utána már csak feljebb ment. Érdekes, hogy mindkét oldalon 2 nappal későbbre húzta be.
2011. okt. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Első válaszolónak, látszik, hogy a magyarnál használtam tesztet ha megnézed, és azért furcsa, mert csütörtökön és pénteken pozitív volt, szombaton viszont már negatív, ezért nem értem.
2011. okt. 20. 13:24
 4/20 anonim ***** válasza:
Jaj, azt nem is figyeltem, hogy ovuteszt is volt. Érdekes, mert az meg még későbbre jelezte a peteérést. :) Mostmár tényleg nem értem. Amúgy az ovuteszt nem pozitív sokáig, csak max 2 napig, és az első pozitív utáni negatív napon van peteérés elvileg.
2011. okt. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Első vaggyok: így már én sem értem :)

A következő ciklusnál csak figyeld a hődet és a 12. naptól minden nap használj ovutesztet, és az első pozitív napon, majd utána még két napig naponta 1x szeressétek egymást (nem szabad sűrűbben a megfelelő koncentrátum miatt :)....


Hajrá, szorítok Nektek!

2011. okt. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek, de azért remélem már a kövi ciklusban nem kell mérnem, bízom a szombati ovuban!

Sziasztok!

2011. okt. 20. 17:22
 7/20 anonim ***** válasza:
Szerintem 16-17-én lehetett ovud. Meg a teszt szerint is. A pozitív eredmény után 36-48 órával következik be az ovu, ugyhogy szerintem egyértelmű, a tesztből is meg a hőből is. Nem tudom mit nem értenek a többiek....
2011. okt. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó. Reményt adtál! A mai görbém: [link]
2011. okt. 21. 06:21
 9/20 anonim ***** válasza:
Már bocs, de a teszt szerint 18. napon volt ovuláció, de ezt a hő egyáltalán nem támasztja alá, mert már jópár nappal előtte elkezdett emelkedni a hő, ami csak peteérés után szokott. Plusz a pé napján leesik, és utána emelkedik. Ezt nem értjük. Amúgy valószínű a tesztnek van igaza, mert úgy látom, hogy az előző ciklusod is 31 napos volt, akkor meg reális is, hogy csak a 17-18. nap felé van ovulációd.
2011. okt. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Remélem tényleg akkor volt!
2011. okt. 21. 12:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!