Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menzim nem jött meg es mar...

A menzim nem jött meg es mar eltelt 5 nap ma az ötödik nap után csinalltam egy tesztet de negatív lett. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sosem késett a menzim es mar nagyon szeretnénk gyereket 2 éve próbálkozunk es most olyan boldog voltam es negatív lett tudnàtok nekem tanácsot adni? Vagy ez most akkor mi lehet? Lehet hogy az vagyok? Lehet rossz a teszt?

2015. ápr. 10. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha már 5 napot késik és terhes vagy, azt jó eséllyel kimutatja a teszt. Ha még mindig nem jön meg vasárnap hétfőn reggeli első vizeletből csinálj egy gyógyszertárban vett tesztet is. Lehet, csak később fogant de az is, hogy hormonproblémáid vannak.
2015. ápr. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De a melleim es a hasam időnként napközben faj mintha megakarna jönni de nemjön es ezt is olvastam hogy terhesség alatt szok ilyen lenni azert eszembe sem jutott a hormon zavar
2015. ápr. 10. 17:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem szedtél mostanában antibiotikumot? Az bezavarhat.Ha nem jön meg,de a köv.teszt is negatív menj el vele dokihoz.először fordul elő,hogy késik?
2015. ápr. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja,bocsi.Most látom,hogy mióta szeretnél babát és hogy nem szokott késni.Szedsz valami terhesvitamint? A doki,(mert gondolom voltál) mit mondott?
2015. ápr. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Semmit nem szedek 1 éve szedtem vitamint aztán abba hagytam nem szedtem antibiotikumot most par napja kapar egy picit a torkom de annyi sose késett meg mindig hamarabb vagy időre szokott megjönni es ami fura az a hőhullámok amiket érzek a hasamban alul mintha kis labda lenne ugy érzem de ez a teszt kiütött teljesen hogy semmi
2015. ápr. 10. 17:41
 6/8 anonim ***** válasza:
De 2 éve folyamatosan próbálkoztok? Mert akkor tényleg meg kéne nézetni magatokat,hogy miért nem sikerül.Lehet,hogy csak nagyon rágörcsölsz.Ne keseredj el,olyan nincs,hogy ne jöjjön össze valahogy,erre gondolj.Tudom,könnyű mondani...Barátnőmet is mindig erre biztattam,ők 4 év próbálkozás után csináltak egy pozitív tesztet és gyönyörű iker babái lettek.Fel a fejjel,nektek is sikerülni fog,drukkolok!
2015. ápr. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon Ari vagy köszi a biztatást igen folyamatosan próbálkozunk mar mostanában nem koncentráltam a baba dologra azert örültem meg hogy de jó nem jött meg mindig a csalódás de itt ez a negatív teszt es teljesen elszomorít :-((
2015. ápr. 10. 18:22
 8/8 anonim ***** válasza:

csinálsz ovutesztet?

Mert ha később volt ovud,akkor nem kizárt a terhesség.

2015. ápr. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!