Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnék mihamarabb teherbe...

Szeretnék mihamarabb teherbe esni, hogyan?

Figyelt kérdés

A párommal már egy ideje próbálkozunk, de még nincs baba. Ma jött meg megint, 6 nap késés után!

Nem volt semmi jele hogy meg fog jönni!

Terhességi tüneteim voltak. Mennyire hisztek abban,hogy lehetek ennek ellenére terhes? Azt olvastam,hogy az első 3 hónapban gyakori az,hogy megjön a menses annak ellenére is,hogy várandós a nő!

Na de! Tippekre lennék kíváncsi, ami biztos a teherbeeséshez vezet!

Gondolok én arra,hogy este csináljuk és hason,hogy bennem maradjon vagy ilyesmik!

Ötletek?



2015. ápr. 13. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Legalább 2-3 naponta kell próbálkozni, és olyan pozícióban, hogy az ondó benned maradjon. És persze hüvelyben. Ez a legtöbb, amit tehettek. Ha nem megy, akkor orvos.
2015. ápr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
Terhessegi tunetek nincsenek 6 nap keseskor meg.Csak bemagyarazza a sok no,aki azonnal akar gyereket.Tuti tipp nincs,mindenkinek maskor jon...Es egyaltalan nem gyakori,sot nem is normalis ha megvan a terhesseg alatt,mar legelejen is csak kis barnazas lehetne maximum.
2015. ápr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi a párommal 2-3 naponta voltunk együtt (mensi végétől egyből), és aktus után egy jó ideig nem keltem fel. A felesleg így is kifolyik, de azért nem ugráltam fel egyből. Mi a hagyományos, misszionárius póz hívei vagyunk. Más nem kellett a teherbeeséshez.


Ha 1 éve nem megy nektek, akkor fel kell keresni egy orvost!


Nekem voltak tüneteim nem várt mensi előtt pár nappal már, nem is kevés, és elég vicces lett volna, ha csak bemagyarázom (pl. tiszta ragya lett az arcom - és ilyen előtte soha nem volt). Nekem szerencsére pozitív is lett a teszt.

Bocs, csak le kellett írnom, hogy léteznek korai tünetek, nem kell mindenkit hülyének nézni, attól még hogy ő mondjuk nem érezte...

De tény, hogy most neked még meg is jött, így nem valószínű, hogy terhes lennél.

A késést amúgy okozhatja, hogy rágörcsöltél a helyzetre. Tudom nehéz...

2015. ápr. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!