Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az érdekelne, hogy mit kéne...

Az érdekelne, hogy mit kéne csinálnom ahhoz hogy mihamarabb teherbe essek? (SEXEN kívül! ). normális kommenteket várok.

Figyelt kérdés
sziasztok! Az orvosok azt mondták nehezen fogok tudni teherbe esni,mert cukor anyagcsere zavarom van,és pcos is vok!!!!!!:/... :( NAGYON NAGYON SZERETNÉK MÁR KISBABÁT!!!! :( MINDEN FÉLE TIPP ÉRDEKELNE,..persze a tipp tapasztalattal még jobb.. ;-) köszi mindenkinek!!!!(azt tudni kell h nagyon rendszertelen a menszeszem....,van h hónapokat késik :((....)
2013. júl. 30. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Az alapbetegségeidet kezelik? Ha nem akkor az legyen az első lépés, mert anélkül egyrészt nagyon nehéz lesz teherbe esni, másrészt nagy a vetélés esélye. Ha meg a cukrod magas, akkor eszedbe ne jusson teherbe esni, amíg nincs beállítva.
2013. júl. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kezelést nem kaptam,csak előirt diétát amivel már 10kgt fogytam,lassan megyek vissza kivizsgálásokra ujra....csütörtökön pedig nőgyógyászoz...
2013. júl. 30. 18:52
 3/7 anonim ***** válasza:

A betegséged PCO és inzulinrezisztencia.

Ha már 10 kg-ot fogytál jó úton haladsz, folytasd a diétát. Ha az értékeid továbbra sem jó, kérj az orvosodtól metformint , merckformint, vagy hasonló gyógyszert.


Javaslom használj hőmérőzős módszert, megtudod van--e már peeérésed. Nekem mikor beállt a ciklusom, és lett peteérésem, kiderült, hogy rossz az időzítés, valahogyan mindig az az időszak mmaradt ki. Később, 21. napon volt peteérésem.

Utolsó hónapban többször bújtunk össze akkor is, és teherbe estem. 2,5 évet vártunk a babára, amit a merckforminnak, diétának, és a fer14-nek köszönhetek.


Remélem a férjedet is vizsgálták már.

2013. júl. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elsősorban az alap betegségeket kellene kezelni, ez lenne talán a legfontosabb, de ahogy olvasom ez már folyamatban van. Másik, hogy nekem 2 ismerősömnek is azt mondták csak nehezen fog jönni a baba, mind a kettőnek 2-3. hónapban már jött is a picike. (egyiknek elsorvadt a jobb oldali petefészke egy műtét miatt, a másiknak mind a két petefészke redkivül alul működött)Amiket én ismerek praktikák, a teákat cickafarkfű és palástfú teát sokat dicsérik, én egy kortyot sem bírtam belőlük meg inni mert rettenetes az ízük, de valamit valamiért. Nekem a szex utáni gyertyaállás, szex utáni legalább 1 órás fekvés vált be, mi mindig este voltunk együtt, így egész éjszaka úszhattak a katonák a helyükhöz. Bár írod, hogy szabálytalan a ciklusod én még is azt mondom, hogy vezess hőgörbét, mert azért némi változást, rendszert hát ha mutatna egy idő után. A nyák nézegetése szintén nem árt, kb. 2-3 másodperc és mikor észleled a tojásfehérje nyákot gyorsan elkapod a párod/férjed. Én hiszek abban is, hogy ovukor az ember jobban kívánja a szexet mint máskor, így ha megjön a kedved egy kis együtt létre mindenképpen kapd el a férfid. Az sem fog megártani ha 2-3 naponta együtt vagyok, előbb utóbb csak lesz peteérésed és jönni fog a babóca. A sok gyümölcs, zöldség fogyasztás szintén nem fog ártani, változatos táplálkozás, bátran próbálj ki új recepteket is és fogyassz olyan ételeket amit eddig nem ettél (pl. kagyló, tengeri állatok, gránát alma, birsalma stb. amit eddig még nem ettél vagy csak ritkán). A mozgás és pihenés szintén nagyon jó hatással van a szervezetre, akár csak ha elmentek kirándulni, biciklizni, túrázni, barlang túrára is is jó. A pihenés szintén nagyon fontos, menjetek el néha éterembe, kalandparkba, ha tehetitek egy-egy hétvégére Balatonra, tengerhez. Otthon is lehet romantikázni egy egy gyertyafényes vacsora, rózsaszirmok, egymás testéről falatozni, pezsgőzni és epret eszegetni stb. ami megtöri a minden napokat az mind mind jól hat az ember lelki békéjére. Érdemes szerintem a különböző ételeket mindig más és más boltban megvenni, nem mindig a szokásos sarki kisboltban. Egy-egy ételnek más és más az íze pl. zsömlének, gyümölcsnek, húsoknak. Remélem, hogy hamar jönni fog a baba. És azt azért ne felejtsd el, hogy egy egészséges párnak is átlag 6 hónap alatt sikerül a babát összehozni.
2013. júl. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még annyi eszembe jutott, hogy sokan mondják az E-vitamin szedését is. Valamint egy kolléganőm a léböjt és tisztító kúrákra esküszik. Ők mielőtt babát szerettek volna 1 hónappal előtte ivott valami leveket, 1 hétig be volt szabályozva milyen lét melyik nap kell inni, talán sárgarépa, búzacsíra, cékla levek voltak benne. A levek mellé csak vizet lehetett enni és talán 1-1 szelet rozskenyeret enni reggelire.
2013. júl. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! A gyógynövények sokat segíthetnek ebben is.Ha konkrét tapasztalatok érdekelnek, akkor ha adsz egy email címet, akkor szívesen elküldöm.Sok sikert!
2013. júl. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a javaslatokat!!!!!most fognak elkezdeni kezelni,...hétfön vérvétel,aztán gyógyszeres kezeléssel inzulin és menszesz beáállitása...aztán meg folyamatos ultrahang nézés,egyelőre....szorítsatok hogy hamar sikerüljön....:) eddig csak pechem volt,...:(... a teák jó ötletnek tünnek,azt fogok venni,..meg terhes vitamint, elevitet.. :)
2013. aug. 2. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!