Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 napos barnázás menzi helyett...

2 napos barnázás menzi helyett lehet az aviva torna miatt, vagy végre van pocaklakóm?

Figyelt kérdés
2napig barnáztam, nagyon minimálisan, azt hittem megjott(29.napon).Hozzátenném, hogy avivázom és nem tudom ez e az oka, vagy végre sikerulhetett a baboca?tegnap semmi sem volt a betéten, ma inkább ilyen testápolo szeru picit sárgás barnás,de világos "folyás".Járt már igy valaki és baba volt? tesztelni még akartam ennyi csalodás után.elore is koszonom
2010. febr. 20. 15:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Jártam (4. és 8. héten is). Minél hamarabb tesztelj! Szurkolok!
2010. febr. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
koszi:)ugy gondoltam várok hétfoig, ha addig nem "romlik" a helyzet, akkor teszt.és neked kedves válaszolo társult hozzá ilyen megjon -érzés?
2010. febr. 20. 15:24
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is csinàlj tesztet,igen lehet érezni,mintha meg akar jonni,kozbe meg terhes az ember!Ugy legyen!
2010. febr. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az jó jel. Pihenj sokat, fizikai megerőltetés ne legyen.

Egyél folsavat naponta, most különösen fontos.

A kalciumtartalmú élelmiszerek a barnázást némileg enyhítik, esetleg meg is szüntetik.

Egy Avivás. (első)

2010. febr. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
remélem igazatok lesz...tegnap és ma is vagy negyed óránként leizzadok, melleim csak minimálisan érzékenyek.persze nem beszélem be magamnak a tuneteket, de nagyon remélem hogy nem valami hormon zavar lesz belole:/
2010. febr. 20. 15:29
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves Aviva-társ:)az ovus gyakorlatokat csináltam a 3.naptol egészen a 19-ig, kétnaponta...ugye nem ez kavart be?mert mult hóban szépen meghozta 30.napra, aminek nagyon orultem, mert elotte ossze vissza járt.
2010. febr. 20. 15:33
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia.Régóta avivázol?Én is csinálom a 2. honapja.Kivánom hogy baba legyen.
2010. febr. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
szia:)nekem is a 2.honapom:)nálad mi a gond?tapasztalsz már vmi változást?
2010. febr. 20. 22:12
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia.Sajnos ma reggel megjött.El vagyok keseredve.Vasárnap megyek tanfolyamra,lehet nem is jol csinálom.Viszont nem görcsölök annyira mint szoktam.Neked van valami változás?
2010. febr. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
sajnálom:(de e honapban is társak leszunk ami a menzit illeti..nekem is ma jott meg...nálam talán annyi hogy nem voltak pms tuneteim,izomláz stb....
2010. febr. 21. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!