Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai lenne? (tovább is van,...

Korai lenne? (tovább is van, mondjam még? )

Figyelt kérdés
Úgy, ahogy a nagykönyvben van volt nekem a tojásfehérjeszerű nyálkás folyásos 3 napom, akkor illetve előtte is voltunk együtt a férjemmel. ez kb. 1 hete lehetett. tegnap óta sűrűbb, fehér, folyékonyszappanszerű folyásom van (nem, nem viszket semmim), eddig ez ebben az időszakban nem volt jellemző. a mellbimbóim 4 napja fájnak, a melleim meg vannak duzzadva (de nagyon) és a méhemet is nagyobbnak érzem, puffadt az alhasam is. eddig ezek sem voltak jellemzőek mensi előtt.. Van értelme tesztelni vagy korai lenne? (kíméljetek meg azon válaszoktól, hogy várd meg a menszi napját, hülye vagy, etc.. nem erre vagyok kíváncsi.) igazából azért kérdem, mert akkor legalább tudnám mihez kötni a dolgokat..
2015. ápr. 15. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:

én tényleg nem értem... azt írod ne írjuk, de hát ha butaság amit írsz?!? a beágyazód 10 nap kb. a hcg meg csak azután kezd el termelődni, tehát a teszt 14 nap után mutatja ki és ugye a tüneteket is a hcg okozza, szóval 1 héttel az aktus után emiatt nem fájhat a melled és nem lehetsz puffadt.


de teszt, hisz le is írtad, hogy te ezt a választ akarod :)

2015. ápr. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én sem értem, akkor milyen választ vársz..

Vagy tesztelj, bár 7-8.dpo-n még semmire ne számíts, legkorábban 9.naptól csinálj szerintem, én még 8 nappal peteérés után nem láttam + tesztet.

Ha negativ lesz, akkor ugyis azon fogsz agyalni..

Ergo vagy vegyél 4-5 tesztet,és mindennap lőjj el egyet a kiváncsiságod kielégítése céljából, vagy várj legalább még 5 napot.

2015. ápr. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem írtam, hogy ezt akarom, csak szimplán kíváncsi vagyok, hogy ezek mitől lehetnek most éppen.. igazából ráér nekem a jövő héten is a dolog, elv akkor "kéne" megjönnie. nem halok bele, ha most nem csinálok tesztet, előbb-utóbb úgyis kiderül minden :D csak ha ilyennkor még esélyem sincs egy halvány pozira, akkor nem adok ki feleslegesn pénzt tesztre..
2015. ápr. 15. 19:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezek lehwtnek pms tünetek vagy most odafigyelsz a testedre és ezeket vetted észre vagy túlsáosan is akarod, vagy a stressz.. Stb.
2015. ápr. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha egy hete volt péd akkor most érhetett a méhedbe ha minden oké. A beagyazodas tart egy pár napig és rögtön a teszt sem lesz pozitiv. Nem azért mondjuk hogy a nemvárt napjaig várjál mert nekunk annyira jó addig várni. Pé után 12 nappal van esély pozi tesztre ha gondolod de max annyira halvány lesz, hogy te sem tudod hova rakni. Nemvart napján legalabb szerencsés esetben nyilvánvaló a teszt eredménye.
2015. ápr. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1 hét után semmi értelme tesztelni, ilyenkor senki nem tudja neked megjósolni, hogy terhes vagy-e, se doki, se teszt.
2015. ápr. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Még ne éld bele magad semmibe! nekem se volt soha ilyesmi tünetem....aztán babaprojekt alatt egyszer csak jött.... és elkezdtem reménykedni, hogy ez most azért lehet....mert ugye addig nem volt ilyen :O

szóval ha már késne a mensid akkor kiderülhet minden!

drukkolok, hogy összejöjjön!

2015. ápr. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!