Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ferfiak! Hogyan mondjam meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Hogyan mondjam meg a baratomnak, hogy nem borom tovabb, hogy elhanyagol? Hogyan fogalmazzam meg?

Figyelt kérdés
Többször szovatettem,mindig igazat adott,de nem valtozik semmi.Veszekedni nem szoktunk,nem is akarok,de ez mar tenyleg durva,hogy csak telefonon jelentkezik.De azt mindig.Igeri,hogy majd ide-oda elmegyünk,de nem törtenik semmi.Mondtam neki,hogy ha nem szeret hagyjon el,de azt nem akarja,mert allitolag szeret engem.Kiegek lelkileg,teljesen maganyosnak erzem magam mellette.Ja es mar szinte semmi nincs közöttünk az agyban.
2015. febr. 8. 15:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ő már nem is a Te barátod.... :(
2015. febr. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én a helyedben már semmit nem fogalmaznék, ennek a kapcsolatnak vége van.
2015. febr. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Együtt éltek?
2015. febr. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Pontosan mitől is a barátod? Néha telefonáltok, és ennyi?
2015. febr. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
2 eve vagyunk együtt.Az utobbi fel evben van ez.
2015. febr. 8. 16:00
 6/11 anonim ***** válasza:
MI van az utóbbi fél évben? Pontosan milyen gyakran találkoztok, mit csináltok együtt, beszélgettek-e még stb.?
2015. febr. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Htente,2 hetente talakozunk,de ö minden nap felhiv.Most egy hetig fel sem vettem a telefont,erre idejött,hogy miert csinalom ezt.Nem ertem.Ha nem akar,mondja meg.De ö csak nem akar elengedni es azt mondja,hogy szeret.Pedig azelött sosem mondta igy ki.
2015. febr. 8. 16:10
 8/11 anonim válasza:
Pont most lett vége egy ilyen kapcsolatomnak, szerintem csak játszadozik mert tudja hogy te szereted és ezzel él vissza hagyd el jobban jársz
2015. febr. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi értelme egy hétig nem felvenni a telefont? Ez gyerekes dolog... Inkább ülnél le vele és kérdeznéd meg, mégis mik az elképzelései a jövőre nézve.
2015. febr. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ne nagyon csináljatok már ezentúl semmit együtt.

Kész, vége volt, jó volt, oszt jónapot.

2015. febr. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!