Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet valamilyen...

Szerintetek lehet valamilyen hormon probléma az oka a szokatlan izzadásnak, ami összefügghet a sikertelen teherbeeséssel?

Figyelt kérdés
Már egy ideje próbálkozunk, eddig még nem jött össze. Mostanában azt vettem észre, hogy izzadságszagom van, pedig soha életemben nem volt, mindig büszke voltam rá, hogy sosem izzadtam büdöset, volt olyan, hogy egy nap dolgoztam, sétáltam, szexeltem, edzettem, mindezt nyáron és semmi szgaom nem volt. Most meg reggel letusoltam, tiszta ruhát vettem, tettem deót,(igaz, aluminiummentes Baleat hasnzálok, eddig bőven elég volt, úgysem izzadtam és félek a mellráktül) és mire beértem munkába már érződött. Lehet ennek valami hormonprobléma az oka? Ami esetleg összefügghet a sikertelen teherbeeséssel?
2015. ápr. 16. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet bármi, májprobléma, méregtelenít a szervezeted erősebben, vagy gyulladás van. Lehet szimplán erős megfázástól is.

Azt nem tudom, hogy sikertelen teherbeeséssel összefügg-e, ezt inkább a nőgyógyásztól kérdezd.

2015. ápr. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez az öregség, vagyis a korosodádsal jár. Huszon évesen n sem izzadtam, harminc évesen meg már tusokáa után 10 perccel érzem hogy büdös a hónomalja...

Szinte minde barátnő, férjem is így van ezzel.

2015. ápr. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom,hogy összefüggés van-e a kettő között,de Én is nagyon izzadós vagyok és Nálunk sem sikerült a baba :(.

Viszont van egy jó hírem van egy jó kis szer az ilyenfajta izzadásra és NEM KÁROS :)!


[link]


2 hétig naponta használd utána folyamatosan elhagyhatod és 2 hónap után már elég havonta 1x vagy 2x használni.Nekem nagyon bevált van,hogy nem izzadok 3-4 hétig és amikor újra jelentkezik akkor elég 1x bekenni.

1 próbát megér és nem is drága és az 50 g kb fél évig 1 évig is elég :)!

Remélem tudtam segíteni!

2015. ápr. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja csak szőrtelenítés után ne használd egyből mert csípni fog,de nem vészes 2-3 perc alatt elmúlik.
2015. ápr. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!