Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek úgy terhes, ha védekez...

Lehetek úgy terhes, ha védekeztünk, de éreztem, hogy elment, mármint gumin kersztül, és ilyen még nem volt, mármint még sose éreztem. Lehet ezt így érezni?

Figyelt kérdés
Meg utána pár órával mikor pisilni mentem találtam valami híg, átlátszó folyékony váladékot a bugyimon(ami nem tőlem volt), segítsetek, mi lehetett vagy mért éreztem?
2007. nov. 1. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Nem akarlak megrémíszteni, de szerintem elszakadt az óvszer.
2007. nov. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Egyet értek az előttem szólóval.Ha a gumi nem szakad el, elvileg nem folyhat belőled semmi.
2007. nov. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Még az is lehet, hogy allergiás vagy az óvszerre, és azért keletkezett furcsa folyásod...
2007. nov. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%

Nem biztos hogy elszakadt(nem szakad az olyan könnyen),a váladék honnan tudod hogy nem a tied?

A nőkből is jön váladék ami később távozik!

2007. nov. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Gondolom onnan tudja, hogy ismeri a saját testét...pff te nem ismernél fel olyat ami rendellenes a szervezetedben?

FIGYELJ: menj el orvodóshoz MINNÉL ELÖBB, valószínű, hogy az óvszer szakadt el, mert a fiúk "váladéka" olyan amijennek leirtad. Valszeg 72 órás tablettát fog neked felirni igy a terhesség kiárt lessz. de ha nem teszel valamit, és az a valami sperma volt, akkor baba lessz, és nem szeretnél gondolom.:S SZORíTOK

2007. nov. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Előző hozzászóló nagyon okos lehet!

Igen is lehet gumin keresztül is érezni mindent!Lehet most vékonyabbat használtak és azért volt más!

És van a nőknek is váladéka bármilyen érdekes is!

Azért ha beveszel egy esemény utáni gyógyszert biztos nem lesz baba!(három gyerkőc anyukája)

2007. nov. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia.Szerintem is ke´rj egy esemény utánni tablettát.

Valószínü,hogy az óvszer elszakadt.Ha még ilyet nem tapasztaltál,akor valószínü,hogy a sperma ta´vozott a testedbö,mikor wc-re mentél.Ha a te válade´kod lettt volna,akor azt tudnád,mert máskor is tapasztaltad volna.

2007. nov. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én amikor elkezdtem a szexuális életet, már az elején felirattam postinort a nődokival. Furcsállotta, de mondtam, hogy óvszerrel szeretkezünk, de ha gond van (pl ünnepekkor:)), ne kelljen egyből orvoshoz rohanni, legyen kéznél. (Azt mondta, hogy igen, így igen) Ezt tudom tanácsolni mindenkinek, aki nem rendszeres fogamzásgátlót szed és nem akar teherbe esni.
2007. nov. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!