Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pár napja késik. Fehér krémes...

Pár napja késik. Fehér krémes túros folyásom van és fáj a szeméremdombom illetve oldalt a mellem. Utalhat babára?

Figyelt kérdés
8 hónapja próbálkozunk ilyet még sose tapasztaltam. Azt tudni kell, hogy két hete volt hüvelygombàm ugyanilyen folyással (túrós krémes) és büdös volt illetve égett és viszletett. Most két napja csak a folyás van a többi tünet nincs. Provera hüvelykúpot es canesten krémet használtam a harmadik napra el is múlt. 3 napja késik a tegnap delutani tesztem negativ. Amugy mindig pontos 27-28 naposak a ciklusaim.
2015. ápr. 19. 12:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
A túròs folyás az inkább fertőzés,mint baba
2015. ápr. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Értem, köszi :(
2015. ápr. 19. 12:25
 3/25 anonim ***** válasza:

Nekem is oldalt fáj a mellem es krémes folyásom van. 1,5 hete teszteltem pozitivat. Szóval ebből kiindulva akár Te is.lehetsz terhes! :-)

A mellfajdalom a hormonoktol van, ha már meg kellett volna h jöjjön de még mindig fáj, akkor az utal vmire.

En tudod mit csináltam tesztelés előtt? Megmertem az ebredesi homet. Te is kiprobalhatod. Ha 37 vagy fölötte van, akkor szinten terhessegre utal. Egy próbát megér. :-) nekem 37,1 volt uh teszt nélkül is biztos voltam h baba van a pocakomban.

Drukkolok!!!

2015. ápr. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Itt az a lényeg, hogy késik a menzeszed. Szóval lehet baba belole. Ha tovabbra sem jön meg tesztelj 2-3 naponta.
2015. ápr. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
De szupi lenne :) mikor homerozzek? Reggel vagy barmikor? Miert faj ott a szemeremdombom folott picivel?
2015. ápr. 19. 12:39
 6/25 A kérdező kommentje:
Jaa bocsi latom ebredesi ho...huvelybe kell merni?
2015. ápr. 19. 12:46
 7/25 anonim ***** válasza:

A hőmérőzest úgy csináld, h még este tedd magad mellé a homerot, ahonnan nyujtozkodas, felules nélkül el tudod érni. A legjobb a hagyományos.

Amikor reggel kinyitod a szemed, minimális mozgás közben tedd a homerot a nyelved alá és tartsd ott minimum 5 percig.

Ha 37 vagy felette van, igen nagy a valószínűsége h terhes vagy! Persze a teszt a biztos, ez csak irányt mutat.

Ja, és próbálj ma minimum 6 órát aludni es jo ha nem mész ki wc-re sem hajnalban. (csak a hőmérőzes után)

Majd írd meg mennyit mutatott!!!! :-)

2015. ápr. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Okés köszönöm. De normalis h faj a szemeremdombom felett?
2015. ápr. 19. 12:53
 9/25 anonim ***** válasza:
A szemeremdomb felett nem attol faj, a 12 hetes terhes méh hagyja el a szemeremdombot.
2015. ápr. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt hogy fáj? Görcsöl? Nyilall? Tapintasra fáj? Vagy pisileskor?
2015. ápr. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!