Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Xepil terhességi teszt mennyir...

Xepil terhességi teszt mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Egy hete teszteltem vele mert nem jött meg, negatív lett, de vérzés sehol. Szerintetek lehetséges, hogy terhes vagyok csak nem mutatta ki? Szurkoljatok! :)

2015. ápr. 19. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Erre én is kiváncsi vok.
2015. ápr. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindig az igazat mutatta. Megy a drukk :)
2015. ápr. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyik teszt megbízható ha nem sietik el.

És rendesen csinálják meg.

De nálad lehet h pl később fogant, ezért nem mutatta ki. Tesztelj még. Ha negatív menj el orvoshoz, más miatt is késhet.

2015. ápr. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Második terhességemet élem jelenleg, mindkétszer ezt a fajtát vettem és mindig mutatta a pozitívat a 13-14.dpo-n.
2015. ápr. 20. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem bevált :)
2015. ápr. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Abszolút megbízható. A kereskedelmi forgalomban kapható összes teszt az. Tévedés gyakorlatilag nincs. Ha idő előtt végzed el, attól még terhesség esetén is jelezhet negatívot, de az sem tévedés, csak rossz időzítés. Pozitív lehet még akkor, ha hormontartalmú gyógyszert szedsz, de mivel a vizelet hcg tartalmából mutat eredményt, amit a gyógyszer is okozhat, ez sem téves, csak a kiváltó ok más. Tehát a szó klasszikus értelmében vett tévedés kizárt!
2015. ápr. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!