Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hormonszint ellenőrző vérvétel...

Hormonszint ellenőrző vérvétel. Hogyan?

Figyelt kérdés
Szeretnék kérni egy olyan vérvételt, ahol ellenőrzik a teherbeeséshez szükséges hormonszinteket. Ezt a házi orvos nem tudja előírni ugye? Csak nőgyógyász? Ha nem tudok beutalót kérni a ciklus 3. napja előtt, akkor csak a következő hónapban tudom elkezdeni a vérvételeket? Megköszönném, ha írnátok tapasztalatokat, akinek voltak már ilyen vérvételei!

2015. ápr. 20. 08:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nőgyógy adta a beutalót
2015. ápr. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ!


Azt még megkérdezhetem, hogyha nem tudsz elmenni a ciklus első 3 napján akkor érdemes még az előző ciklusban elmenni, hogy a következőben megkezdődhessen a vérvétel?


Gyanítom, hogy ebben a ciklusban nem volt és nem is lesz ovum. Akkor érdemes még a menstruációs előtt elmenni a nőgyógyászhoz és beutalót kérni?

2015. ápr. 20. 10:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen érdemes én is így szoktam csinálni.

A 3 napire tudsz menni 2 és 5 nap között.A 21 napit meg ovu után 7 nappal kell csinálni.Ezt csak azért írom mert ha 28 napos a ciklusod hanem 31 akkor a 21 napon nem fog jó eredményt mutatni a vérvétel.Ilyenkor a 24 napon kell menni :)

2015. ápr. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!