Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen tüneteitek voltak,...

Milyen tüneteitek voltak, miután abbahagytátok a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Szeretnénk babát, úgyhogy abbahagytam a fogamzásgátlót. Ebben a ciklusban idáig kétszer szeretkeztünk, viszont (idáig nem volt jellemző) most enyhe fájdalmat és feszülést éreztem mindkét alkalommal. Ilyen akkor szokott előfordulni, amikor néhány hétig nem vagyunk együtt (külföldi munka miatt), de most rendszeresen össze tudtunk bújni. Ráadásul akkor is csak első alkalommal szokott kicsit fájni, másodszor már sosem. Ehhez némi plusz, hogy vasárnap már reggeltől görcsöltem (szombaton voltunk utoljára együtt), menstruációszerű, szurkáló fájdalmam volt. Ma már kicsit feszül a mellem, pedig még majdnem két hetem van a vérzésig. Mások is tapasztaltak ilyen, vagy ehhez hasonló tüneteket? A terhességet nem tartom valószínűnek, mert egyelőre megszakítással "védekezünk", és pénteken voltam a középidőben, tehát még nem tapasztalhatnék tüneteket.
2015. ápr. 20. 10:52
 1/2 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy egy hete szedek Elevit+-t, bár nem tudom, számít-e.
2015. ápr. 20. 10:54
 2/2 anonim ***** válasza:

Brutális volt a fogi gátló utáni első rendes menzim. Olyan fájdalmas hogy alig bírtam ülni néha.

Mellfajdalom is lehet.. Lehet a peteerest érezted és bogyó után a szervezetnek újdonság.

Terhesség tényleg nem ad jelet ilyen korán.

2015. ápr. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!