Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fogamzásgátlót abbahagyók!...

Fogamzásgátlót abbahagyók! Milyen tünetekkel járt nálatok, hogy abbahagytátok a szedését?

Figyelt kérdés
nekem pénteken kellene elkezdenem a következő levéllel, már 2 éve szedem (Yadine) de most nagyon gondolkozok rajta, hogy abbahagyom, mert mindig visszatérő gyulladásom van, és félek, hogy ez okozza. Csak attól félek, hogy nagyon pattanásos leszek. na meg attól is, hogy eltűnik a mellem. és hogy elhízok.
2010. szept. 21. 08:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
a mellem megmaradt :D és hízni sem híztam... de a menstruációm azóta önálló életet él.. volt olyan, hogy 8 hónapig nem volt semmi...
2010. szept. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én meghíztam, és a menstruációm nekem is akkor jön meg, amikor kedve szottyan. Lehet, hogy újra kezdem szedni.
2010. szept. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
azt még odairnátok, hogy meddig szedtétek, és melyiket ? köszi :)
2010. szept. 21. 08:47
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi tünetem nem volt. Talán annyi, hog mensikor picit görcsölök. Nem vészes, csak eddig egyáltalán nem görcsöltem. Meg hosszabbak lettek a ciklusaim, de kb. ugyanannyi időre jön meg. Elég sokáig szedtem, kb. 8 évig!
2010. szept. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha előtte nem voltál pattanásos, akkor vszínűleg most sem leszel az. Ha a tabitól nőtt a melled, akkor az lehet "eltűnik".

De még mindig jobb néhány pattanás és a kisebb mell, mint az állandó fertőzés, amitől akár komoly gondjaid is lehetnek.

2010. szept. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!