Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Változott a menstruációtok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változott a menstruációtok mióta abbahagytátok a fogamzásgátlót? Több lett vagy kevesebb vagy ugyanaz? Ugyanúgy jött meg utána vagy össze vissza?

Figyelt kérdés
Most azon gondolkodok h abbahagyjam e mivel nagyon sok nemi problémám van miatta, de félek h össze vissza jön meg, sok lesz stb.
2011. júl. 9. 00:00
 1/5 anonim ***** válasza:
több lett, ez logikus.. a hormonoktol kevesebb volt, most meg tobb van..
2011. júl. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mióta abbahagytam, sokkal több van, és nagyon görcsölök. Össze vissza jön meg. Hol késik, hol előbb pár nappal...
2011. júl. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jah,visszaállt a szedés előtti időpontokra (újra 5hetente jött meg), ismét több lett, tovább tartott, és újra nagyon fájt a hasam. úgyh megint szedem inkább.
2011. júl. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is jobb volt, amikor még szedtem: napra pontosan jött meg, mindig pontosan 5 napig tartott és nem tovább, nem jött olyan intenzíven, nem vagy alig görcsöltem.

Most meg vagy késik vagy hamarabb jön meg, eltart vagy 7-8 napig, sok jön, múltkor annyira görcsöltem, hogy már azt hittem megőrülök... :S

21/L

2011. júl. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
rengeteg fajta tabletta van már. más összetételüek is amik máshogy hatnak rád. de egyébként azért van az orvos h mindent elmondjon. ha ugy neked jobb, és nélküle rendszertelen akkor kérhetsz, DE CSAK IS ORVOSTOL másfajta tablettát.
2011. júl. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!