Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kérlek nézzétek meg a teszteme...

Kérlek nézzétek meg a tesztemet! Hogyan lesz pozitívból hómező úgy hogy közbe nem jött meg a mensim?

Figyelt kérdés
Reggel nagyon nagyon halvány one step teszt,kezdtem örülni.Később két pozitív x-epil(képen),itt már nagy az öröm,aztán délután negatív x-epil(arról nincs kép)utána one step teszt negatív,vagy talán valami kis halvány izé(képen)Ennyi volt?Mensim nem jött meg.Aki piszkálódni akar hogy miért csináltam ennyi tesztet egy nap alatt az tartsa magában a véleményét,többiektől várom az ötleteket mi lehet az oka.köszönöm előre is!
2015. ápr. 20. 18:20
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:

A képek:


[link]


[link]

2015. ápr. 20. 18:22
 2/36 anonim ***** válasza:

Fotó nélkül nehéz lesz meg mondani!

Tegyél f fotót

2015. ápr. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:

Ez gyönyörű szép pozitiv!!

Gtatulálok!!!

2015. ápr. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Fotót pár percre rá feltettem....

Köszi,második hozzászóló,de szerinted miért negatív a délutáni,a második kép?

2015. ápr. 20. 18:28
 5/36 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért, mert hígabb a vizeleted, tehát a hcg kisebb koncentrációban van jelen benne.
2015. ápr. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
Szerintem azért lett ilyen a teszted mert több folyadékot fogyasztotál!!!
2015. ápr. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
2-es voltam
2015. ápr. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:

Délután nem éri meg tesztelni, főleg korai terhességnél. A reggeli teszted szép pozi. Reggelj csinálj máskor is, biztos erősödni fog.

Amúgy létezik olyan, hogy elhal egy terhesség és nem jön meg a menzi, de nyugi, az nem 1 nap alatt történik. Ha napokig halványabbakat tesztelnél, aztán negatívat, akkor lenne ok az aggodalomra. Most csak nem volt olyan koncentrált a pisi.

2015. ápr. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
55%
Komolyan kerded, hogy a reggeli vizeletbol csinalt teszt miert erosebb, mint a delutani??
2015. ápr. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

8as !köszi,remélem reggel megint szép lesz

9es! nem az a gondom hogy a reggeli erősebb,hanem hogy a délutáni szinte negatív...sőt,talán az is,nyilván reggel újratesztelek első vizeletből,csak arra voltam kíváncsi hogy más is járt-e már így,hogy ekkora a diferencia

2015. ápr. 20. 18:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!