Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kérlek nézzétek meg a teszteme...

Kérlek nézzétek meg a tesztemet! Hogyan lesz pozitívból hómező úgy hogy közbe nem jött meg a mensim?

Figyelt kérdés
Reggel nagyon nagyon halvány one step teszt,kezdtem örülni.Később két pozitív x-epil(képen),itt már nagy az öröm,aztán délután negatív x-epil(arról nincs kép)utána one step teszt negatív,vagy talán valami kis halvány izé(képen)Ennyi volt?Mensim nem jött meg.Aki piszkálódni akar hogy miért csináltam ennyi tesztet egy nap alatt az tartsa magában a véleményét,többiektől várom az ötleteket mi lehet az oka.köszönöm előre is!
2015. ápr. 20. 18:20
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Kérdező! Az xepil egyébként is szebb csíkot mutat a vaterásnál, az one stepek nem olyan érzékenyek mint ami rá van írva. Ráadásul az is baj lehetett, hogy délután csináltad. Ne lepődj meg azon se, ha esetleg a ma reggeli nem lesz látványosan erősebb, az elején még nem annyira koncentrált a HCG. Drukk!
2015. ápr. 21. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

Már nincsenek meg a képeim, hétvégén letöröltem a gépről.

De...

X-epil és Rossmanos tesztem halvány volt, de jól látható, a vaterás még mindig nem mutatta.

Nyugi, ott van az a baba.

2015. ápr. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:

Jó reggelt!

Mindenkinek köszönöm a hozzászólását!Jól esik hogy bíztattok.Pláne aki azt írta hogy ne kenődjek el ha nem erősödik mára látványosan.Hát ez történt....minden szinte amit írtatok.Az x-epil ma reggeli első pisiből olyan halványka mint tegnap,a vaterás one step meg csak szabad szemmel kibogarászható


itt van együtt a ma reggeli a tegnapi kettő reggelivel:


[link]

2015. ápr. 21. 07:40
 24/36 A kérdező kommentje:

Veszek ma még x-epilt,mert ez a one step nem jó ilyen korai stádiumban...talán később ha erősödik

jaj,annyira izgalmas,remélem tényleg ott a baba és velünk marad!már van egy kisfiam,7éves lesz a nyáron,ő is nagyon szeretne kistesót:))

úgyse bírom ki és újratesztelek holnap reggel megint..majd felteszem mi a helyzet

2015. ápr. 21. 07:44
 25/36 anonim ***** válasza:

100% hogy pozitív, próbálj megnyugodni! Mondtam én hogy nem biztos hogy erősebb lesz a mai, de ez nem baj még ilyen korán! Pár nap múlva már látványosabb lesz! Majd írj!

21-es voltam...

2015. ápr. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

A sok olcso teszt helyett miert nem veszel egy ClearBlue digitalis tesztet. Kiirja ha terhes vagy es azt, hogy hany hetes. Utana nincs szukseged tovabbi tesztekre költeni a penzed es idegesiteni magad. Max egy het mulva veszel megegyet es akkor lathatod, hogy a teszt szerint is egy hettel idösebb a terhesseged. Nem kell hasonlitgatni, masokat kerdezgetni, hanem egyertelmuen kiirja.

Boldog babavarast :)

2015. ápr. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

Szia,szerintem a mai már kicsit erősebb.

Kívánom hogy minden úgy alakuljon ahogy szeretnéd!

Szép napot! :)

2015. ápr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Szia! Erosodni fog :) nyugi :)

Nekem az elso teszt halvany pozi volt de ra 4 napra szep piros csikocska volt. :)

2015. ápr. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Reggel vettem egy tesztet 12,5es érzékenységű ,600forint körül volt.Szép pozitív!Majd felteszem!Most kezdem elhinni:)))

köszi mindenkinek a hozzászólásokat,egytől egyik mindegyik jól esett!

2015. ápr. 21. 17:29
 30/36 A kérdező kommentje:

Íme a Predictor Early teszt


[link]

2015. ápr. 21. 17:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!