Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kérlek nézzétek meg a teszteme...

Kérlek nézzétek meg a tesztemet! Hogyan lesz pozitívból hómező úgy hogy közbe nem jött meg a mensim?

Figyelt kérdés
Reggel nagyon nagyon halvány one step teszt,kezdtem örülni.Később két pozitív x-epil(képen),itt már nagy az öröm,aztán délután negatív x-epil(arról nincs kép)utána one step teszt negatív,vagy talán valami kis halvány izé(képen)Ennyi volt?Mensim nem jött meg.Aki piszkálódni akar hogy miért csináltam ennyi tesztet egy nap alatt az tartsa magában a véleményét,többiektől várom az ötleteket mi lehet az oka.köszönöm előre is!
2015. ápr. 20. 18:20
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
Ez mind +! Reggel ismételd meg!:))) jó lesz ez!
2015. ápr. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm,remélem igazad lesz!:))
2015. ápr. 20. 19:05
 13/36 anonim ***** válasza:
18%

Ja ertem, tehat nem az a baj, hogy a reggeli erosebb, hanem hogy a delutani gyengebb. :D

Koszi. Feldobtad a napom.

2015. ápr. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
13as örülök hogy feldobta a napod a félelmem,mely szerint a pozitív tesztem után egy nagatív lett,ha kiderül hogy elment a babám azt is megírom,hogy szórakoztassalak még egy kicsit
2015. ápr. 20. 19:22
 15/36 anonim ***** válasza:
38%

Nem tudom sajnalni azokat, akik pozitivat tesztelnek, de ez nem eleg, hanem nekiallnak sorozatban tesztelni, aztan stresszelnek.

De ezek legalabb egymas utani reggeli vizeletbol csinaljak. Te viszont annyira buta vagy, hogy csak par ora kulonbseggel tesztelsz, es eszedbe sem jut, hogy a delutani vizelet sokkal higabb, alacsonyabb ezaltal a HCG koncentracio, igy sokkal gyengebb lesz.

Most mit lehet az ilyenre mondani? Tesztelgess tovabb!

2015. ápr. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
Szerintem szép pozitív lesz az reggel! Drukkolok, tudom milyen az annyira várni és reménykedni. Esetleg másfajta teszt?
2015. ápr. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:

Látom felesleges volt a kérdésben megemlíteni,hogy hanyagoljanak a rosszindulatú hozzászólók..pedig szerintem érthetően írtam....és még én vagyok buta..na mind1


Kedves pozitív hozzászólók!köszi a biztatást!Reggel tesztelek és megírom mi lett!Amíg nem jön meg a mensi reménykedem!:))

2015. ápr. 20. 20:53
 18/36 anonim ***** válasza:

ma 19:31

Azért nem kéne ilyennek lenned. Tudod, velem már történt olyan, hogy elhalványodott a tesztem, meg is kérdeztem itt, hogy mit jelent, lehurrogtak, hogy minek tesztelgetek annyit, biztos csak többet ittam, hígabb volt a vizetem, stb. De sajnos nem úgy volt, hanem elment a babám. Bár az tény, hogy nem 1 nap alatt halványodott el, hanem 2-3 nap alatt. De azért természetes valahol, hogy megijed az ember, ha szép pozi után csak nagyon halvány. Ezért nem kell így lehurrogni senkit!

2015. ápr. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

Ez mind pozi,és du valószínűleg már nem volt elég koncentrált a vizeleted.

Én pont fordítva jártam,ikrekkel 9.dpo nap dèlután xepil jól látható pozi,másnap reggel nagyítóval kerestem a csíkot ugyanugy xepilen..

Aztán már csak 2nap múlva teszteltem újra,és többet nem.

Biztos reggel újra szép 2csíkos lesz

2015. ápr. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

Akkor lehet hogy én is hülye voltam amiért teszteltem egy nap 3x. délután is teszteltem anno és pozitív lett (sok folyadék , kaja , pia stb..)

Ha valaki nem hiszi el szívesen fel teszem!!


Kérdező!!! Ne idegesíts magad , mert attól nem lesz jobb!


DE!!! Tény és való hogy ha valaki tesztelni akar az reggel tegye meg!!

2015. ápr. 21. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!