Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez? Több mint 14...

Mi lehet ez? Több mint 14 napja késik, de 2 tesztem negatív. Nagyon fáj fejem a derekam és sűrűn van hányingerem. A mellem szinte kék az erektől és nőtt is.

Figyelt kérdés
Szerintetek babás vagyok? Járt már úgy valaki, h nem mutatta ki a teszt?
2010. febr. 21. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:
én fiú vagyok és szerintem tuti terhes vagy. el kéne menni egy orvoshoz, az majd megmondja. ne várj túl sokáig ezzel. :( majd írj, hogy mivan.
2010. febr. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olvastam itt már olyat, hogy valakinek nem mutatta ki a teszt, de az nagyon ritka. Ki kell mutatnia a hcg-t a szervezetben. De az is lehet, hogy a tüneteket te produkálod avval, hogy annyira szeretnél babát, mert ilyet is hallottam már. Menj el orvoshoz, aztán az ultrahangból majd kiderül, ilyenkor már látni kéne vmit, ha van.
2010. febr. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben mutatja ki a teszt,már több helyre írtam válaszként,most is ezt tudom írni,munkatársaim körében vannak,akiknek 8-9-12 hetes terhességet nem mutatott ki a teszt.Ém személy szerint tesztellenes lettem,most én is hasonló cipőben járok.Több,mint 4 hetes késéssel,15 mm-es nyálkahártyával,2mm-es pzs.-szerű felritkulással,4 tesztem negatív.Csütörtökön már biztosat tudok mondani,de addig is,a tesztre nincs mit adni.Talán ritka,hogy nem mutatja ki,de van ilyen.
2010. febr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!