Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi vegen terhessegi tunetek...

Mensi vegen terhessegi tunetek! Volt mar valakinek mensi utan par nappal pozi tesztje?

Figyelt kérdés

3 napig tartott a mensim ami allagaban mas volt mint az eddigi. A melleim bedurrantak a mensi masodik napjatol es a harmadik nap vegen eros hanyingerem volt ami azota is tart.

Nagyon furcsan erzem magam de teszteltem a mensi elso napjan negativ volt!

Kivancsi lennek jart mar valaki igy vagy volt hasonlo helyzetben? A gyenge mensi vegen tesztelt pozit vagy csak par napra ra?

Koszonom ha valaszoltok



2015. ápr. 22. 23:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát Figyelj. Én tapasztaltam már terhes tüneteket menzi után de gondoltam hogy nem vagyok terhes. Egészen következő menzeszig megvoltak a tünetek. Nem tudom miért.. Óvszerrel védekeztünk amúgy szóval nem is lehettem volna terhes, az óvszert mindig csekkoltuk és nem volt semmi baj. Sose feszül a mellem. Hogy akkor miért csinálta azóta sem tudom. De volt egészségügyi gondom bőven, lehet okozott hormon zavart nálam.



Egyenként tesztelj ha megnyugtat. Ha nem védekeztetek akkor nagyobb esély van terhességre mint nálam volt. :P de papírforma szerint élénkpiros verzesnel nincs terhesség, ha a tied az volt.

2015. ápr. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod! Ma felment a hom es reggel hanytam is! Nem normalis a ciklus 4. napjan..
2015. ápr. 23. 10:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tesztelj! :) Én ugyan nem jártam így, de olvastam több helyen, hogy ha 3 napnál nem tart tovább a mensi és mennyiségében ill. minőségében eltér a megszokottól, akkor az bizony lehet terhesség! :) Előfordulhat, hogy teherbeestél és a szervezeted "emlékszik" rá, hogy meg kellene jönnie. Tesztelj. Ha negatív és pár nappal később is megvannak a tüneteid, akkor lőjj el újabbat. Ha negatív, de vanna tüneteid, akkor azért menj el utána dokihoz, ha pozitív akkor meg azért. :) Drukkolok! Majd írd meg, hogy mi lett! :)
2015. ápr. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 gabriell88 ***** válasza:
Nekem rendesen megjött,sőt. Jövőhéten megyek dokihoz.13 megjött, 15-én negatív teszt, 22 -én darabos barnázás, majd a doki kora terhességet állapított meg.Az nap újra teszteltem, ami pozi lett :) viszont barnázok még mindig, úgyhogy utro-t kell szednem , remélem megmarad :)
2015. ápr. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat! Utolso neked drukkolok, hogy minden rendben legyen..nem teszteltem vegul mert meg ma is barnazgatok es meg par csepp ver volt par napig...

Szoval fura mensi volt..a rosszulletek nem multak mondjuk de nem erzem ugy, hogy terhes lennek valoszinu csak benyeltem valami virust azert hanytam es a mensi is most ilyen volt!

Azert nagyon koszonom!

2015. ápr. 26. 08:25
 6/9 A kérdező kommentje:

Hat lanyok, lehet, hogy tesztelek a jovoheten mert az emelyges es hanyinger nem mult el..sot...

Nem jo a kozerzetem egesznap a hasam alja eleg kemeny de semmi mast nem erzekelek..lehet egy tesztet meger mert nagyon fura ez az egesz!

2015. ápr. 26. 22:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy tesztet megér. :) Van akinek van menzesz terhesség elején végülis. Nekem még a negyedik kimaradt hónap is görcsöket okozott, a mindjárt megjön érzés egy napig tart és elmúlik. Nagy dolog ez a szervezetnek, emlékszik arra hogy most kellene megjonnie. És van amikor van is vérzés. Csinálj egyet. Több napja tetted fel a kérdést, délutáni pisiből is ki fogja mutatni ha van neki mit.
2015. ápr. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szia, én is ilyen cipőben járok, csak nekem a mensi előtt halvány pozim lett és megjött de másképp

a betétemen semmi nem volt csak mikor pisiltem jött ki vér de harmada mint szokott és fura , nekem is hányingerem van, meg a cicibimbóim érzékenyek de negati atesztem amit ma csináltam. nekem a doki azt mondta a menzesz előtti uh,n hogy beágyazodás végénél járhatok, mert a méhem felvan puhulva ami egyértelmű terhességet jelent, de sajog a szivem ha belegondolok hogy lehet elment a vérzésel...ird meg mi volt! kiváncsi vagoykv

2015. máj. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is igy vagyok épp.A nem várt menszi elött pozitív volt a teszt,de még a uh nem tudta kimutatni,azt mondta az orvos menjek vissza 3-hét múlva mert még túl hamar mentem.A szavaiból kivéve nem kizárt hogy terhes lehetek.Tegnap este megjött,nem tudom hogy most mit kellene tenni?
2015. máj. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!