Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Petefészek fájdalom pontosan...

Petefészek fájdalom pontosan mikor érződik peteéréskor?

Figyelt kérdés

Naptár szerint ma van peteérésem, és most érzem is, hogy szúr a bal petefészkem (múthónapban peteéréskor a jobbot éreztem)

Ez azt jelenti, hogy ma hajnalban volt peteérésem? Vagy most még csak készülődik és holnap lesz? Vagy hogy is van ez pontosan?


2015. ápr. 23. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem álltalában előtte 1-2 nappal nyilal rendesen,előtte egy nap már erős tojás fehérje szerű nyákom van,aztan innen már tudom ,hogy valószínűleg másnap lesz pém. na meg persze hőmérőzök is úgyhogy ezt mindig igazolja a hőm is.
2015. ápr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fajdalom a peteeres elotti es utani 5 napon belul barmikor lehet.
2015. ápr. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én mindig az első napon fájok úgy igazán. A 2. napon is szoktam, de akkor már ott van a tojásfehérje szerű folyás is. Nem hőmérőzök, csak úgy működik a pém, mint a nagykönyvben.

Egyébként nekem olyan szinten szokott fájni, hogy lassan ülhetek csak le (nem huppanhatok a székre) és lassan állhatok csak fel, mert eléggé kellemetlen érzés. Nem úgy fáj, mint mensikor. Görcsölök, de nem a méhem és teljesen más fájdalom.

2015. ápr. 24. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!