Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy terhes...

Lehetséges, hogy terhes vagyok? (a többit lentebb)

Figyelt kérdés
Nyilaló megdagadt mellbimbó, a homlokomon megjelent egy màjfolt ami sosem volt, hasam alja nagyobb kicsivel. Volt aki ràkérdezett, h terhes vagyok. Megnőtt az étvàgyam. Jobban esnek olyan ételek, amiket koràbban is ettem. A pàromnak is feltűnt és azt kérdezte cs úgy vàratlanul, h ''terhes vagy?''
2015. ápr. 23. 22:03
 1/7 anonim válasza:
Aki dug, az bizony lehet terhes.
2015. ápr. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a lényegre törő vàlaszt!
2015. ápr. 23. 22:11
 3/7 anonim válasza:
előszöris: előzmények? védekezés nélkül szexeltetek? kimaradt a havid? hány éves vagy?
2015. ápr. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen a pàrommal màr szeretnénk. Egy hét múlva jönne a nemvàrt.
2015. ápr. 23. 22:22
 5/7 anonim ***** válasza:

.........nem, nem vagy terhes.

de lehet, hogy 2 mulva az leszel.

2015. ápr. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A hasad maximum attol lehet nagyobb,mert többet eszel,a nagyobb étvágy (nálam vérzés előtt mindig zabálos idöszak van) nem feltétlen terhesség miatt van.Nagyon nagyon korai lenne még bármiféle tünet.De pár nap mulva egy teszt majd választ ad a kérdésedre.
2015. ápr. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Majd csinàlok tesztet és megírom, az eredményt.
2015. ápr. 24. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!