Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igaz a mondás: ha egy gyermek...

Igaz a mondás: ha egy gyermek jönni akar, akkor jönni is fog?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 24. 09:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem igaz. Aztán a további döntés sajnos már anyukáé. Nálam a harmadik gyerek akart nagyon jönni (spirál mellett) én nem álltam az utjába :)
2015. ápr. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
24%
szerintem is igaz
2015. ápr. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem. Ha egy párnak problámája van a teherbeeséssel, akkor ugyanúgy van létjogosultsága az orvosi kezelésnek, mint bármilyen más betegség esetén. Nekem is szükségem volt kezelésekre, azok nélkül nem lenne gyerekünk. Most van egy egészséges, csodálatos kislányunk, akinek nagyon jó helye van a családunkban. Aki a fenti mondást hangoztatja aszerint nekem nem kellett volna kezeltetnem magam. De milyen alapon mondja ezt bárki? Akkor más betegségeket sem kellene kezelni, hiszen majd meggyógyul, ha a sors/isten/vagy akármi úgy akarja.
2015. ápr. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
sztem ezt a hitesek mondjak. Ez biologia es semmi mas.
2015. ápr. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Igazat adok az utolsónak. Több példát is tudnék erre, de mondjuk a legkézenfekvőbb: Lányomat nagyon angyon régóta vaártuk, párom ezzel a mondással vígasztalt. Végül feladtam, munkahelyet váltottam. Ahogy munkahelyet váltottam első hónapban terhes lettem. Kérdem én miért akkor? Ha jönni akart a baba, miért akkor jött amikor már feladtam? De aki lombikkal esik csak teherbe annak mondogathatod hogy jön ha akar. Van egy házaspár ismerősöm akik pco-s és ir miatt sem jön össze a baba 9 éve! Nekik aztán mondhatod hogy jön ha akar. asszem egy világ dőlne össze bennük, mert akkor ezek szerint egy baba sem szeretné hogy ők legyenek a szülei. elég kiábrándító lenne ha így lenne. Aki makk egészséges annak is lehet hogy csak azért nem jön össze mert rossz volt az időzítés.
2015. ápr. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

Egyetértek az utolsóval. Ilyeneket csak azok hangoztatnak, akiknek nem volt problémájuk a teherbeeséssel, nem kellett sokat várniuk. Nem fog jönni a baba, ha valami probléma van, várhatsz éveket, nyaralgathatsz, lazulgathatsz ezerszám wellness hétvégéken, mint ahogy itt ezt szokták tanácsolni azok, akiknek max. pár hónapot kellett várniuk a gyerekre. Aki benne volt, az tudja, h elég egy petevezeték-elzáródás és nem, nem fog jönni a baba, mert fizikailag lehetetlen. Hiába "akar" jönni.


Ez is olyan butaság, h akar. Hogy akarhat olyan valaki valamit, aki nem is létezik még? Sprituális ezohülyeség.


Akinek problémája van, hagyja a babonát, gyógyizémizéket, csodatablettákat, csodatévő természetgyógyászokat, menjen dokihoz, kérjen segítséget, mielőtt rámegy a várakozásra a lelki egészsége, a kapcsolata.

2015. ápr. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%
Vagyis az utolsókkal:)
2015. ápr. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
Ha 6 hetesen nincs több progi arról nem a baba tehet :( van akinek kell a kezelés mert teherbe se tudna esni vagy nem maradna meg a baba. Ez nem a baba akaratán múlik.
2015. ápr. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

"Végül feladtam, munkahelyet váltottam. Ahogy munkahelyet váltottam első hónapban terhes lettem."


Ez nagyon érdekes dolog, valóban, ilyesmit én is tapasztaltam a környezetemben, hogy munkahelyváltás (vagy akár másik házasság, új kapcsolat) egyből elhozta a várva-várt gyermeket. Érdekes dolgok ezek.

2015. ápr. 24. 10:05
 10/14 anonim ***** válasza:
69%
ezt max azok mondják, akik a védekezéshez is h.lyék, h jaj de jönni akart...ahha nem azért mert egy gumit sem tud felhozni vagy egy bogyót normálisan szednei
2015. ápr. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!