Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden férfira igaz a mondás:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfira igaz a mondás: ha akar valamit, majd ő lép? Hanem teszi, nem érdekled!

Figyelt kérdés

Mennyi a valóság ebből?


Olyan nincs is, hogy hetekig, hónapokig a közeledben van, próbál megismerni és aztán lép?


2012. márc. 14. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem igaz, mert én nem merek lépni, félek a visszautasításól, sosem kezdeményeztem még élőben, ha tetszett egy lány így nem is csoda, ha sosem volt még barátnőm.


A vicc az egészben az, hogy neten meg sok lánynak tetszem csak én nem akarok távkapcsolatot.


Érdekes a környékemen meg senki sem rajong értem. Fura.

2012. márc. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

nem mindegyikre igaz!

számos pl-t tudnék mondani, de hadd ne mondjak...sajnos nem igaz!

az lehet h hónapokig próbál megismerni, aztán lép...

de

ha igazán akarsz vmit, (és biztosra is akarsz menni), (lehet) h neked (is) kell lépned!

csak vigyázz h ne ess bele a szokásos hibába: semmiképp ne válj ribanc(oss)á!

2012. márc. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz. Lehet, félősebb típus (fél a kudarctól). Vagy egy félreértett reakcióból arra következtet, hogy neked nem kell.
2012. márc. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 DJ_Whiteman ***** válasza:
81%
Nem csak a férfinak kell lépnie szerintem, a nőnek is ki kell mutatnia, hogy igazából szeretne e bármit is a férfitől.
2012. márc. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
pláne: ha a nő semmit nem lép: csomó férfi fél lépni, nehogy pofáraessen! és van okuk!:/:D
2012. márc. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Rám és a férfira a barátnőm azok alapján amiket elmeséltem, azt mondja tuti érez valamita srác irántam, ahogy én is iránta. Csak belőlem picit ki is jött olyan szinten, hogy elmondtam fontos nekem, sokat gondolok rá.


Úgy érzem a rezgés megvan köztünk, de nem akar a dolog alakulni. Bár néhány hónappal ezelőtt ismertem meg, azóta keressük egymás társaságát, de nem randizgatunk, kettesben semmit nem csinálunk. Ritkán voltunk kettesben még, és azt sem randiként.


Sokak szerint lépjek túl, felejtsem el, de én érzem, hogy van némi kötődés köztünk, nem tudom mi, és a barátnőm is bíztat.


Nem tudom mit csináljak! :(

2012. márc. 14. 15:37
 7/8 anonim ***** válasza:

"Olyan nincs is, hogy hetekig, hónapokig a közeledben van, próbál megismerni és aztán lép?"

na én pont ilyen vagyok

20F

2012. márc. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor te vagy az, aki segíthet most nekem. Privi?
2012. márc. 14. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!