Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz a mondás: ha egy féérfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz a mondás: ha egy féérfi akar egy nőt, mindent megtesz érte?

Figyelt kérdés
Mennyire állja meg a valóságban a helyét az a mondás?
2012. júl. 20. 23:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
csak annyira amennyire fordítva is, ne kérdezz butaságokat
2012. júl. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Macs1209 ***** válasza:

Egyénfüggő.


De mit értesz minden alatt? Lop, csal, hazudik?

Többnyire igaz.

2012. júl. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez forditva is igaz ha nagyon oda van az illető valakiért sokáig képes elmenni érte:)
2012. júl. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

NEM-NEM!


Arra gondolok, hogy ha egy férfi akar egy nőt, akkor mindenképp lép. Nekem ezt mondták ismerőseim egy sráccal kapcsolatban. Az összes többi esetben felejtős. Igaz?

2012. júl. 20. 23:05
 5/15 anonim ***** válasza:
35%

Nem, nem igaz. Abban az értelemben nem amire te gondolsz.


Akarni és cselekedni két külön dolog. Én is akarok egy mustangot, csak még sem lesz soha.


Vannak esetek amikor igenis a nőnek kell lépnie.

2012. júl. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%

nem felejtős egyáltalán, szerintem elég undorító hogy sok lány a kisujját nem mozdítja azért ha összeakar jönni egy fiuval és csak várják a csodát, és sírnak hogy miért nem kell nekik.Na azért mert neked is kell tenni valamit érte..

Ez a baj hogy sok csajnak szét van nyalva a valaga manapság és sokat hisznek magukról

2012. júl. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Aki igazán szereti a másikat, az bármit megtenne érte. Legalábbis nálam így van.
2012. júl. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Én arra gondolok, hogy 1,5 éve örlődöm egy pasival. Azt hittem érez valamit, de amikor bevallottam mit érzek, nem lépett, de továbbra is keres és ezt nem értem.


Erre mondták nekem azt, ha egy pasi akar, tesz értem, adjam fel!

2012. júl. 20. 23:26
 9/15 anonim ***** válasza:

nincs ebbe semmi abnormális ő barátként tekint rád..

a csajok is szoktak más szívével így játszani

2012. júl. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
De miért nem hagy, ha tudja, hogy én vonzódom?
2012. júl. 20. 23:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!