Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha 3 nap késés...

Lehetek terhes ha 3 nap késés után negatív a teszt?

Figyelt kérdés
Van egy 14 hónapos kislányom és most nem jött meg . 3 napja késik,pedig nem szokott..a kislányomnál 1 nap késésnél tudtam,hogy terhes vagyok és úgy is volt. Ma vettem 10es tesztet és délutáni vizeletből negatív lett. Menzinek semmi jele,e helyett van reggeli émelygés,fura közérzet. Lehet hogy mégiscsak terhes vagyok? Volt valaki így,hogy csak több nappal a nemvárt után lett pozi a teszt?
2015. ápr. 27. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:
ha később volt peteérés és nem védekeztetek akkor lehet persze. De negatív tesztel mondjuk inkább egy cisztára vagy ilyesmire gyanakodnék. jelentkezz be a dokihoz..
2015. ápr. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Védekeztetek?

Nekem most a szokásos 25-27. nap helyett 31. napra jött meg, de nem aggódtam, mert mindig óvszert használunk.

2015. ápr. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!