Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már kérdeztem, d emég egyszer...

Már kérdeztem, d emég egyszer muszáj. Ha talán előváladékhoz (ami lehet már "megszáradt) ért 2 másodpercig a barátom keze/ujja majd pár másodperccel később megujjazott akkor lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Nagyno nagyon félek. A hasam is nagyon fáj azóta... Nem tudom mit csináljak. Elméletileg nem lehetséges, de nem tudom
2015. ápr. 27. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy őszintén, minek szórakozol? Ha szexszel, teherbeeséssel sem vagy tisztában főképp ? Nem, nem lehetsz terhes.
2015. ápr. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok, csak még félek.. igaz, hogy elméletileg nem lehet igy teherbe esni, de félek. És ha a hasfájás nem múlik el?
2015. ápr. 27. 20:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is butaság, maga a kérdés is. Egyrészt az előváladék csak tartalmazHAT (feltételes módban) spermát, másrészt ha csak ujjazott kb semmi nem lehetett az ujján. Mikor volt az aktus? Ha a terhességtől fájna a hasad legalább 2-3 hétnek el kellene telnie az esettől. Te csak parázol, meg bebeszéled magadnak.
2015. ápr. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
vagy lehet, hogy kielégületlenség. na jó, akkor eénézést kérek az idióta kérdésért és köszönöm, és lenyugszom :)
2015. ápr. 27. 21:00
 5/7 A kérdező kommentje:
eg ykisebb hányingert is bemesélhettem magamnak? vagyis annyira izgultam meg minden, hogy azmiatt jelentkezett? nem is olyan hányinger csak hasonló, de fura érzés. azt tudom, hogy el kell teljen egy kis idő (7-10nap) miután az a terhességre utal. Vagy mégis menjek el nőgyógyászhoz? kiröhögtetem magam?
2015. ápr. 28. 06:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Már csak azért is menj el nőgyógyászhoz hogy felvilágosítson egy kicsit, ha már ilyen buta vagy.
2015. ápr. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utolsó: akkor ez azt jelenti, hogy nincs esélye?
2015. ápr. 28. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!