Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges úgy teherbe esnek,...

Lehetséges úgy teherbe esnek, hogy sajnos nagyon sovány vagyok? 38kg vagyok és 157 cm. Hiába eszem sokat próbáltam mindenfélét de sajnos nem megy.

Figyelt kérdés
Ha esetleg vaan olyan aki hasonló testsúllyal esett teherbe az kérem írjon.
2010. febr. 22. 10:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Én 168cm és 48kg estem teherbe!Nagyon vékony vagyok és én se tudtam hízni,pedig még valami gyógyszert is szedtem,de egy dkg se jött rám!Most 22 hetes vagyok és már híztam 6kg!Hurrá!Nyugi!Semmi köze hozzá,hogy hány kiló vagy!Ja és még annyi,hogy elsőra sikerült a baba!Remélem,hogy neked is sikerülni fog!Drukkolok!
2010. febr. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia.én 165 centi vagyok,és ehhez 47 kiló párosult mikor teherbe estem.terhesség előtt szó szerint ha zabáltam akkor sem híztam egy dekát sem.soha.erre fel most vagyok 27 hetes kismami és 62 kiló.15 kilót híztam.ilyen is van.bnőm 39 kilóval esett teherbe,és már hízott 10 kilót.ő 30 hetes.
2010. febr. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!