Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Biztos lehet a menszi előtt...

Biztos lehet a menszi előtt négy nappal csinált teszt?

Figyelt kérdés
Ma nemkéne megjönnie,szóval bízok benne,hogy négy hónap után most már sikerül!Párom már múlt héten csináltatott velem tesztet,hátha most sikerült,de az negatív lett!Higgyek annak a tesztnek,vagy még van remény?Sokszor olyan érzésem van,h beleszúr a méhembe,meg picit görcsölök,pár napja a derekam is elkezdett fajni,olyan mintha egy övet raktak volna rám és szorítana!De tulajdonképpen a szukáláson kívül menzesz előtt ez gyakori!Volt vagy van olyan kismama aki így tudta meg,h jön a baba?
2015. ápr. 28. 10:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Hozzátenném,hogy a hangulatom pocsék,egyszer sírok,dühöngök aztán nevetek és ez igy megy több mint 1hete :( És a párom megőröl tőlem!!
2015. ápr. 28. 11:04
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezek simán lehetnek a PMS tünetei is, ne akarj belemagyarázni gyereket feltétlenül. És nem véletlenül mondják, hogy a nem várt első napján kell tesztelni, mert előtte nem feltétlenül mutat biztosat a teszt (nyilván utána sem, ha később volt esetleg peteérésed, és nem is akkor jönne meg, mint ahogy számítottad).


Tehát az én javaslatom:

1. Ne essetek kétségbe, 4 hónap az nem sok, a rendszeresen szexuális életet élők 85%-a teherbe esik az első 12 hónapban, és kb. még 5-10% a következő évben.

2. 4 nappal előtte még csak kb. elkezdődik a beágyazódás, nem véletlenül 14 napos a ciklus második fele, lehet, hogy a hCG szint még nincs akkora, hogy ki lehessen mutatni. Ezért írják, hogy a nem várt napján kell tesztelni, akkor jó eséllyel akkora már a hormonszint, hogy kimutatja a terhességet.

3. Ne reagáld túl a tüneteidet, és ne azokból akard megtudni, hogy terhes vagy-e. Ha ma van a nemvárt napja, akkor csinálj egy tesztet, abból többet fogsz tudni, mintha spekulálsz a tüneteidről.


Nagyon szurkolok nektek, hogy mihamarabb összejöjjön!

2015. ápr. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Menzesz előtti teszt eredményét ne vedd biztosra!

Nem is értem, minek csinálsz a kimaradt előtt...

A tüneteket simán bebeszélheted magadnak, én csak a 2 csíknak hittem, a tüneteknek nem.

Aztán amikor kb 1 éves volt a fiam, meg voltam győződve róla, hogy terhes vagyok, éreztem mindent, és negatív a teszt. Nem voltam terhes.

Szóval az agy nagyon sok mindenre képes, ha valamit nagyon akarsz, vagy valamit nagyon nem (esetemben).


Várd meg, hogy késik-e, és akkor tesztelj!

2015. ápr. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy van még remény. Korán csinált tesztnek mindig megvan az esélye hogy még korai. Némelyik allitolag kimutatja a terhességet négy nappal nemvárt előtt de ez közel sem fix. Még lehet belőle pozitív.
2015. ápr. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért nem tesztelsz ma??

Nekem ezek voltak a tüneteim mindhárom gyerkőcnél.

írj majd hogy mi lett.drukkolokkkkk

2015. ápr. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi nektek :) Sajnos a teszt negativ lett :( úgyhogy már a menzit várom :( de fő az optimizmus!majd jövő hónapban :)
2015. ápr. 28. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!