Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha még csak esetleges a...

Ha még csak esetleges a terhesség, szabad bevenni fejfájásra gyógyszert?

Figyelt kérdés

Mindegyiknek az van a tájékoztatóján, hogy terhesen nem szabad, de még nem tartok ott, hogy tudjam, terhes vagyok-e, csak próbálkozunk.

És ma nagyon fáj a fejem.


2015. ápr. 30. 15:33
 1/10 sandrachnologic ***** válasza:
100%

Panadol, Saridon, Algopirin lehet.


Ibrupforen tartalmu (Advil, Nurofen) nem.

2015. ápr. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem így kezdődött a terhességem :). Valami iszonyatosan fájt a fejem, mint még soha. Nem tudtam, hogy terhes vagyok, és vettem be, még Advilt is, amit elvileg nem szabad. Nem lett szerencsére semmi baj. De ha nálad tudod, fennáll az esélye, akkor olyanokat vegyél be amit az első válaszoló ír.
2015. ápr. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Bevettem egy algopirint, nagyon készülök a babára és van pár tünetem is, de még semmi sem biztos.

Bár mondjuk most hirtelen hánytam egyet még az algopirin előtt...

2015. ápr. 30. 15:49
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is fejfájós volt az első három hónap.De semmi gyógyszert nem vettem be.Viszont segített a vizes ruha tarkón/homlokon és csuklón.
2015. ápr. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt is, ha nagyon fáj a fejed, akkor vehetsz be fájdalomcsillapítót, csak nem mindegy, hogy mit. És nyilván nem napi rendszerességű fájdalomcsillapításról beszélünk. De ha most valakinek a terhessége alatt 1 hónapban egyszer nagyon fáj a feje, akkor semmi gond nem lesz belőle, ha bevesz egy Algopyrint vagy Panadolt.
2015. ápr. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

2x vettem be most algopirint, mindkétszer kihánytam, harmadszorra nem próbálkoztam. Azóta pihenek és próbálok aludni, hátha jobb lesz.

És nagyon remélem, hogy baba miatt van :)

2015. ápr. 30. 17:25
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem migrénem volt amikor terhes lettem. Azóta is rengetegsyer van és hányok is tőle. Algopirint az első 12 hétben nem ajánlott, én is azt vettem be egyszer de elvileg nem szabad. Panadolt szedj be azt szabad, nekem mondjuk nem használ :)
2015. ápr. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kijött mindkettő, úgyhogy nem igazán hiszem, hogy számít :)

Ha sikerül a baba, akkor szerzek be panadolt, mert az épp nincs itthon.

Köszönöm!

2015. ápr. 30. 21:23
 9/10 anonim válasza:
szia! mi lett a folytatás..?
2015. szept. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szia!

Csak "sima" fejfájás volt, azóta sem jött össze a baba :( De nem adom fel :) Köszönöm, hogy érdeklődtél!

2015. szept. 18. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!