Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szex a masik utan, megszakitas...

Szex a masik utan, megszakitassal. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

5 eve megszakitast alkalmazunk. Viszont tegnap

miutan parom elment, ra fel orara ujra csinaltuk. Ekkor is elment, termeszetesen nem bennem. A kerdes inkabb arra vonatkozik, mennyire volt rizikos hogy egymas utan csinaltuk. Kotekedok kimeljenek, 29 vagyok, 7 eves kapcsolatban. Es mivel ilyet meg nem csinaltunk, kisse aggodom igy utolag.


2015. máj. 1. 11:03
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Most lehet, hogy ezt is "kötekedésként" fogod értelmezni, de...


29 évesen tudhatnád, hogy leginkább az számít, hogy a ciklusodban hol jársz. A megszakítás többnyire csak azért tűnik megfelelő védekezésnek, mert egyébként se akkor csinálják, amikor nagy lenne rá az esély.

2015. máj. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazad van, habar a 4 ev alatt biztosan csinaltuk akkor is, de soha nem tartottam szamon. Most pont ovulacio kornyeken vagyok...
2015. máj. 1. 11:09
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem sok értelmét látom ennek, amit csináltok. 7 év után, hazardírozva...Döntsétek el, akartok most gyereket vagy sem. Ha nem, akkor védekezés: óvszer és társai.
2015. máj. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes.
2015. máj. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz.

De ennyi idősen ezzel nyilván te is tisztában vagy!

2015. máj. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen,valahol tisztaban vagyok vele, valahol pedig megse gondolom hogy lehetseges. Hiszen akkor az elmult evek alatt is becsuszott volna azt hiszem. Csak erdekeltek a velemenyek.
2015. máj. 1. 18:22
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

valahol pedig megse gondolom hogy lehetseges. Hiszen akkor az elmult evek alatt is becsuszott volna azt hiszem.


Ez csak azt jelzi, hogy nem vagy túl termékeny, és eddig mákotok volt. Semmi mást.

2015. máj. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Eddig "szerencsések" voltatok csupán, de lehet, hogy ez egyszer már mégsem. Soha nem lehet tudni, mikor fogan meg a gyerek. Ha nem akartok még gyereket, védekezzetek rendesen és akkor nem kell aggódni.
2015. máj. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
igen, a megszakításos módszer úgy hatékony, ha igazán nem vagy termékeny, vagy lehet egyébként sem lehet vmi miatt baba (időpont vagy betegség). Nekem 2 alkalomból 2 gyerek a mutatóm, bár mi azért nem védekeztünk rendesen, mert úgy voltunk, hogy jöhet a baba.. hát jött is :). Szóval eddig is a tűzzel játszottatok!
2015. máj. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!