Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 13-14 nappal ovuláció után /...

13-14 nappal ovuláció után / nem várt előtt 1-2 nappal negatív BENU hcg teszt? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Második napja áll vigyázzban a gyomrom, egész nap és este is, mellek borzasztó érzékenyek, múlt héten nyilaló/erős szúrásokat éreztem kb fél óráig a jobb alhasi részen (8-9 dpo)Gyakori pisilés, állandó álmosság/fáradtság.
2015. máj. 4. 11:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Annyit korrigálnék, (mielőtt megkapom, miért teszteltem ma :)) hogy 29-32 naposok a ciklusaim, tehát ma már belefért a "nemvárt napjának" - ez huszonkilencedik nap.
2015. máj. 4. 11:14
 2/5 anonim ***** válasza:

Ilyen korán nem feltétlen mutatja ki a teszt. Azt a tesztet nem ismerem de elvileg inkább olyan 14-15 nappal ovu után mutatják általában a tesztek.

Pont a 8-9. dpo? Nekem is úgy volt. Két napig folyamatosan szurkált hasam alja. De ezt sem lehet biztosra venni. Korábban egyszer előfordult hogy hasonló görcsöket éreztem és Megjött. Nem teszteltem de miután babás lettem Utólag azt gondolom be akart ágyazódni csak nem sikerült. De ez már sose derül ki.

2015. máj. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, 8-9 dpo...nekem is gyanús volt, sosem éreztem még ilyet, megálltam, hogy ez most mi? megijedtem, de elmúlt és azóta nem is volt többször...hirtelen, erős szúrások voltak. Köszönöm a választ!
2015. máj. 4. 11:19
 4/5 anonim ***** válasza:
mi újság,teszteltél azóta?
2015. máj. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, mert megjött másnap :) Ezentúl megvárom a 30 napot, mint átlag és ha akkor sem jön meg, max akkor tesztelek!
2015. máj. 13. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!