Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik a hatásosabb a gravida...

Melyik a hatásosabb a gravida szedése vagy a folsav+magneB6?

Figyelt kérdés
Babàt szeretnénk. Két hónapja próbàlkozunk.
2015. máj. 4. 15:55
 1/8 anonim válasza:
100%
Sperma. Vaginálisan
2015. máj. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jóféle egészséges ételek fogyasztása és a szeretkezés.
2015. máj. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szex! bár nem értek ilyen szinten a teherbeeséshez, mármint, hogy másik mit szednek, de laikusként azt gondolom, hogy nem túl sok köze van hozzá. gravida inkább akkor fontos ha megfogan a baba de még nem tudod, ahogy reklámozzák is, bizonyos betegségektől megvédi/megvédheti. folsav is... B6-ot el nem tudom képzelni mire lenne jó a teherbeeséssel kapcsolatban :) te tudod? én terhesen szedtem, mert görcsoldó, na meg a b-vitamon az idegrendszernek jó.

de az biztosan jó ha vitaminokkal felturbózod magad. mondjuk én inkább vitamin komplexet szednék és gyógyteát innék ha nem jönne a baba.

bocs hogy laikuskén válaszoltam :)

2015. máj. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezek nélkül is ugyanolyan hatásosan teherbe lehet esni!

Jót teszel nyilván, ha vitaminokat szedsz, de semmi közük ahhoz, hogy összejön a baba vagy sem, vagy hogy mikor jön össze.

Szex! Nincs több titok!:)

2015. máj. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Gravidàt ajànlotta a patikus, folsavat is. MagneB6-al együtt. Ezt mindet egyszerre bevettem. cs most olvasom, hogy magnézium is van a gravidàban. Remélem nem adagoltam túl. Napi egy 250mg+ Gravidàban 125mg Magnézium.
2015. máj. 4. 17:30
 6/8 anonim ***** válasza:
én terhesen a gravida mellé 3x2 magne B6-ot szedtem orvosi utasításra... :)
2015. máj. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A magnéziumot szinte lehetetlen túladagolni mivel a fölösleget kipisiled. A terhesek alapjáraton 450-500mg-t kell hogy egyenek, de akinek sokat görcsöl a hasa az még többet. olvastam aki 1000 mg-t orvosi utasításra.
2015. máj. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a vàlaszokat. :) Akkor nyugodtan fogom szedni.
2015. máj. 5. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!