Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gravida folsav magnézium...

Gravida folsav magnézium kálcium? Szabad? Mit szedjek a fogaimra?

Figyelt kérdés
Alapból sajnos nagyon rosszak a fogaim. 11 hetes vagyok, de már törnek le. Dokira nehezen veszem rá magam, főleg hogy 2 húzós. Tudom, ne halogassam. Tisztán tartom, de félelmem mellett szégyellem is, hogy nincs ép fogam :(
2013. dec. 7. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos én is ilyen helyzetben vagyok. Nekem is nagyon rosszak a fogaim, ez a genetika.

9 hetes vagyok én házitejet iszom, abban rengeteg a kálcium és ahogy észrevettem nekem segít.

Nem tudom ahol laksz ez mennyire megoldható de érdemes kipróbálni.

A bolti tej nem olyan, hisz az még tejet sem látott mint tudjuk.

Egyél nyers zöldségeket ezen kívül és sok gyümölcsöt.


Egyébként a gravidát szedem én is. Ezen kívül semmit.

2013. dec. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én köhögésre ugyan, de kaptam Ca injekciót. Teába kellett beleönteni. Így néztem ki még a múlt héten: 3X2 MagneB6, 2X1 folsav, 2X1 Ca, Femibion és 1X1 500mg C vitamin (ja, meg duphaston 2X1, de az irreleváns a kérdés szempontjából) Remélem, h infoértékű voltam...

12+2 hkm

2013. dec. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi nektek :)
2013. dec. 8. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!