Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges az, hogy menstruáci...

Lehetséges az, hogy menstruáció előtt 4 nappal 2 erős pozi tesztem van?

Figyelt kérdés
Fáj a cicim, ezert gyanus volt. Fel vagyok fazva, ezert megcsinaltam a tesztet, nehog a gyogyszer artson neki ha van terhesség. Lecsesztek hogy verzes elott minek csinaltam meg... HOlnap megyek pisit adni a laborba, es megyek a magandolimhoz.
2015. máj. 4. 16:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Ezek totál pozitiv tesztek, itt tuti baba van... :)

Akkor már voltál Uh-n ma ha jól értem,és ott semmit sem láttak? Ne aggódj, holnap a dokid tuti mond valami biztatót. :)

2015. máj. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Nem láttak semmit. Hüvelyi ultrahangvizsgálattal sem...még nagyon korai lehet :)
2015. máj. 4. 17:49
 13/22 anonim ***** válasza:
amikor nekem a harmadikkal ilyen tesztem volt, nem láttak semmit szintén, két hét mulva egy petezsákot láttak és rá két hétre a szivhangot! tehát majdnem egy hónap volt kereken mire életképes embrio lett az uh-n, és mostmár 2 éves lesz lassan a manóka :)
2015. máj. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Huh, megnyugtattál utolsó :) Most már csak a felfázásból kell kilábalnom. Sajnos véres is volt a pisim még reggel, de gyógyszert nem írtak. Iszom a kamillát, meg eszem a c vitamint. Holnap pedig veszek tőzegáfonyát. Istenem, anyuka leszek :)
2015. máj. 4. 18:14
 15/22 anonim ***** válasza:
Bizony :) gratula,irigykedem most :)
2015. máj. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
En az elsovel vesemedence gyulladast kaptam..ugy tudtam meg hogy uton van a lanyom..mikor hasi uh ra kuldtek..a masodiknal is felfazas volt..kaptam kupot stb...a harmadiknal is vesegyulladasom volt de ott a 7. Honapban..minden rendben lesz...a szervezeted ilyenkor nagyon a babara osszpontosit..sajnos a 4. Most par napja ment el :( en meg kesergek nagyon rajta...de neked szivbol gratula es nyugi csak orvos lassa a felfazast az a biztos! Elozo voltam
2015. máj. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ha még 4 nap van a nemvártig,holnap sem fog látni az orvos semmit sem.
2015. máj. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Min.2 hetes kimaradás kell hogy petezsák látszódjon.
2015. máj. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Húú ezek pozitivak!!!!
2015. máj. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam dokinál, látott egy kis pöttyöt, ami 2 mm :) azt mondta a nyálkahártyám meg van vastagodva, és minden nagyon szép odabent. 2-3 hetes lehet :)
2015. máj. 6. 08:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!