Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzesz második és amikor...

Menzesz második és amikor elmúlt hatodik napon voltunk együtt a párommal lehet, hogy terhes leszek? (többit lentebb)

Figyelt kérdés
Ma olyan furcsàn fàj a hasam alja. Menszim utàn vagyok két nappal. A menszi 2. és 6. napjàn sok adagot kaptam. A hatodik napon utànna elaludtam kb. 2óra múlva keltem fel.
2015. máj. 4. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Sok adagot kaptál? :DDDD Azta k..va :D


Igen lehetsz terhes.

2015. máj. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ma elkezdtem folsavat szedni ill. MagneB6-ot.

:)

Örülök, hogy teszett a kifejezés :D

2015. máj. 4. 21:22
 3/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Enyhén szólva lefordultam a székről :DDD


Ha adhatok egy tanácsot, akkor a folsavat és a magit cseréld le femibionra. Sokkal jobb. Magnéziumot ráérsz majd akkor szedni, ha terhes leszel és feszül a hasad, vagy görcsölsz. Addig tök felesleges. És ne haragudj, hogy beleszólok, de menzesz alatt nem szabad szexelni, főleg ha babát szeretnél. Nagyon sok fertőzés feljuthat ilyenkor a méhszájon, ami akár vetéléshez is vezethet, szóval inkább ne :)

2015. máj. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

:D

Femibion terhesvitaminra gondolsz?

Vettem ma gravidàt is, félve vettem be mert olvastam, hogy sokaknak hànyingerük van tőle. Nekem semmi bajom nem lett :)

2015. máj. 4. 22:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Simán lehetsz terhes, bármikor lehet a ciklus során extra peteérés, a spermák pedig - főleg, ha sok adagot kaptál :D - 72 óráig is életképesek, tehát így 6 teljes napon is eély van a babára, úgyhogy szerintem jól teszed, ha szeded a vitamint. Na, majd írd meg, mi lett:)
2015. máj. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Igen a terhesvitaminra gondolok. A gravida nekem nem jött be , sem az elevit. Nekem a femibion a zsánerem :D
2015. máj. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Red Zsànered :D

Majd megírom, hogy mi lett.

Most is fàj lent a hasam alja, kicsit szúrkàl meg fàj a derekam is.

2015. máj. 5. 13:11
 8/8 A kérdező kommentje:
Utólag is de megírom, hogy nem lett belőle semmi. :/
2016. ápr. 18. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!