Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzasgatlo szedese mellett?

Fogamzasgatlo szedese mellett?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Masodjara jarok ugy,hogy befejeztem a levelet,amit lassan masfel eve szedek,es megint nem volt megvonasos verzes.

Az elozonel nem volt terhesseg, szerintem most sincs, mert semmi tunet, hasam nem feszit,mellem sem, csak kimaradt.

A doki aztmondta legutobb,hogy elofordul ilyen,szedjem tovabb


Amikor szoltam neki,hogy valtsunk gyogyszert,akkor meg kinevetett hogy folosleges, de hallottam hogy bizonyos ido utan az sem art.



2015. máj. 6. 12:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Amennyiben nincs probléma nem kell gyógyszert váltani. Ebben az esetben viszont szerintem van es addig kell valtani amíg a neked megfelelőt meg nem találjátok. Nem vagyok orvos, viszont 11 evig szedtem egyhuzamban fogamzasgatltol mindig volt megvonásos vérzés, utána abbahagytam (babatervezes miatt) es akkor is rendesen megjött (28 napos ciklus) amíg terhes nem lettem. Úgyhogy nem nem normalis, hogy nincs vérzés. Lehet gyógyszervaltas mellett orvos valtason is elgondolkodnék a helyedben.
2015. máj. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!