Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mennyi idő alatt sikerül...

Kinek mennyi idő alatt sikerült a baba?

Figyelt kérdés
Én egy hét múlva nemvárom, ha megjön akkor ez lesz a 9.sikertelen hónapunk :(
2015. máj. 7. 21:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Második hónapban :) Drukkolok neked!
2015. máj. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Első alkalommal sikerült.

Nektek is sok sikert :)

2015. máj. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Ditta323 ***** válasza:
Másodjára, tervezve volt, hogy innentől bármikor jöhet, de nem "álltunk rá", hogy akkor most már pedig akkor is.
2015. máj. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az első együttlétkor sikerült.
2015. máj. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Gratulálok nektek! Hú de irigyellek titeket! De persze jó értelemben..
2015. máj. 7. 21:50
 6/12 anonim ***** válasza:
18 hónap
2015. máj. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Elso 3 honap utan.

Most a 8.probalkozos honapban vagyunk, par nap es kiderul h belekezdunk-e a 9.honapba is.

2015. máj. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Wiky93 ***** válasza:
1-1,5 év :(
2015. máj. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lányommal majdnem egy évig próbálkoztunk. Már feladtam, hogy valami baj lehet velem. Szeptemberben dokinál voltam, azt mondta ha még abban az évben nem esek teherbe, akkor jönnek a kivizsgálások. Novembe 27-én már szívhang is volt. A fiammal 4. próbálkozós hónap után lettem terhes, ott viszont a fogamzásgátló hatásának kellett elmúlnia, utána sikerült. Bár mindkét esetben nagyon figyeltem az ovu idejét. Lányomnál még teszteket is vettem és ha jól emlékszem így sikerült összehozni, hogy mikor pozi volt az ovuteszt akkor próbálkoztunk sűrűn. Aztán most a harmadik babámat várom. 2,5 évig megszakítással védekeztünk, egyszer sem estem teherbe. Most márciusban Apa megkérdezte hogy mi lenne ha lenne még egy gyerkőc. Elgondolkodtam rajta, végül elkezdtük élesben csinálni. Április 26-án már pozitívat teszteltem, Ma töltöm a 6. hetet és már "csak" két hetet kell kibírnom hogy a dokihoz bejussak, addigra van időpontom! már nagyon várom!! Kitartás!! Drukkolok!
2015. máj. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekünk az első próbálkozással összejött az esküvő előtt másfél hónappal.

Azt mondták kezdjük el időben ,mert elsőre nem fog összejönni és mégis sikerült :)

2015. máj. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!