Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megmondaná valaki aki ért...

Megmondaná valaki aki ért hozzá, hogy a görbém alapján mikor lehetett az ovulációm, és mikor kellett volna együtt lennünk ezek szerint, hogy baba legyen?

Figyelt kérdés
[link]
2015. máj. 9. 13:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem május 3,és 29-től 4-ig 2 napont.
2015. máj. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Menstruáció alatt?
2015. máj. 10. 14:31
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem.Amit nézel az a ciklusnap.A hónapok felül vannak.
2015. máj. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A behúzás előtt 2 nappal.
2015. máj. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja azt elfelejtettem,ha akkor voltatok együtt ahogy beírtad simán lehet baba.:)
2015. máj. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát köszi a válaszokat, Akkor jó lett volna akkor is együtt lenni, de akkor negatív volt az ovu teszt előtte is akkor is azért nem gondoltam rá. A görbém alapján mit mondanátok, ez egy átlagos görbe, van peteérésem és ovulációm? Már teljesen elbizonytalanodtam, a hőm is alig akart feljebb menni.
2015. máj. 10. 15:49
 7/11 anonim ***** válasza:
Teljesen jóa görbéd és jókor is voltatok együtt,szerintem simán lehet belőle baba.
2015. máj. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! További szép napot!!!!
2015. máj. 10. 17:25
 9/11 anonim ***** válasza:
Hány naposak a ciklusaid? Ha nem 28, hanem több, akkor én mondjuk megkockáztatnám, hogy csak május 6-8. között volt valamikor az ovud. Látom, hogy 3-4-én ovu teszteltél, és az negatív lett. Az ovu teszt meg az lh hormonra reagál, ami felszökik, ha közeleg az ovu. Szerintem ha 3-án lett volna ovud, akkor a környékén pizi lett volna a teszt. Ráadásul görbéből úgy lehet visszakövetkeztetni az ovura, hogy a hőmérséklet minimum két fokot ugrik fölfelé a megelőző 3-4 naphoz képest, és utána már nem esik cover line alá. E szerint a ciklus.hu jó helyre húzta az ovudat, de én mindig az lh teszteknek hittem jobban, mint a programoknak. Nekem a hőleesés mindig aznap volt, mikor az lh teszt pozi lett, és utána indult csak fölfelé a hőm. Tehát amikor a legalacsonyabb a hő, az nem feltétlen jelenti, hogy akkor van az ovu, sokkal inkább utána 1-2 nappal. Én így tapasztaltam, de persze minden szervezet más. 9-e után hogy alakult a hőd? Még cover line fölött van?
2015. máj. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Szia! Itt a görbém, akkor megnéznéd?


[link]

2015. máj. 13. 23:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!