Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megmondaná valaki aki ért...

Megmondaná valaki aki ért hozzá, hogy a görbém alapján mikor lehetett az ovulációm, és mikor kellett volna együtt lennünk ezek szerint, hogy baba legyen?

Figyelt kérdés
[link]
2015. máj. 9. 13:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szia, hát szépen felment a hőd, ha azóta is cl fölött van, akkor tuti, h az ovu megtörtént. Bár szerintem már ebből a kevés adatból is erre lehet következtetni. De továbbra is úgy gondolom, hogy 6-án vagy 7-én volt. Én erősen hiszek az lh teszteknek, szóval ha az 5-én pozi lett volna, akkor a tüsző 6-7-én repedt meg. Ezt a hőgörbe is alátámasztaná. Bár azt nem írtad, hány naposak a ciklusaid, de ha jól gondolom, és a luteális fázisod 14 nap, akkor mensire 20-21-e körül számíthatsz, ami 30-31 napos ciklust jelent. Ha a luteális fázisban már végig ilyen szépen cl fölött marad a hőd, akkor ez egy szép hőgörbe lesz!
2015. máj. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!