Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem varja hetvegere? En...

Ki nem varja hetvegere? En nagyon nem!

Figyelt kérdés

A ciklusaim altalaban 28-32 naposak.eben a ciklusban kezdtem el az (E) vitamint szedni.melle meg noi tartalmu vitamint 2*1.a ciklusom 10-dik napjan ereztem pete erest,remelem most simerult mar regota probalkozunk!

Kinek milyen tunete van ? Ki nem varja?


2015. máj. 11. 05:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
jelen :) puffadok és duplájára nőtt a cicim :D más tünetem nincs. Szurkolok neked kérdező :)
2015. máj. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Nekem ma van az esedékes nap.Remélem nem baj,hogy írtam.Fájnak a petefészkeim,de nem fog megjönni a hormon bogyók miatt.

Kérdező ti mióta próbálkoztok? Mi már lassan 2 éve.

2015. máj. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én hétvégéig nem várom, hogy tesztelhessek :) Tegnapra vártam...
2015. máj. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

2.valaszolo nem baj hogy irtal :-D

Mi 34 honapja probalkozunk baba ugyben,nagyon izgulok most is mint minden honapban.persze mikor megjon akor jon nalam a hiszti,a siras de utana elcsitulom es minden kezdodik ujbol,

Szamolgatas on figyelgetes egyuttletek es sorolhatnam de aki regota probalkozik az tudja hogy milyen nehez minden egyes sikertelen honap utan.

Jeleim vis mostani tunetem anyi hogy kremes suru folyas bedurant mellek es emelyges regel es a megszokot tunetem melegem van regelente a bizonyos hohullam,de ezekre nem figyelek ezek mindig megvsnak:-/

2015. máj. 11. 08:44
 5/19 anonim ***** válasza:
Én szombatra nem várom, egyenlőre sajnos semmi jele, egy picit fáj a mellbimbóm ennyi. 8 hónapja próbálkozunk. Én nem szedek semmilyen vitamint, ez baj? Mit kellene?
2015. máj. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

2-es vagyok!


Ismerős a minden hónapban sírás és hiszti! Párom már minden hónapban kérdezi,hogy na akkor mikor sírunk! :)

Nálam az orvos figyeli mikor van peteérésem,mondja meg mikor kell elkezdenem a hormon bogyókat használni.Unalmas,hogy mindent naptár szerint kell csinálni,de megéri.

2015. máj. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Igen unalmas de nagyon is.de valoban megeri!! Nem adom fel barmilyen nehez is

Van olyan ismerosom aki 10 evet vart vagy 6 evet,

Azt nemtudom hogy neked utolso elotti valasxolo kell e szedned vitamint vagy sem de biztos hogy nem karos ha szedel sot erosited a sejteidet az imonrendszeredet vele.

2015. máj. 11. 09:31
 8/19 anonim ***** válasza:
2-es vagyok! Na 6-10 évhez aztán tényleg türelem kell. Nekem nincs is annyi időm. 8 év alatt kell kettőt összehoznunk. Holnap reggel csinálok egy tesztet.Kíváncsi vagyok mi lesz az eredmény. :) Aztán bármi az még ellövök egyet. Hormon bogyók miatt hamar néztem mert abba kell hagynom ha negatív a teszt.
2015. máj. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Szoritok neked (2)valaszolo!:-D

bevallom oszinten hogy hetvegere nem varom de ma en is ellotem egy dm intimed teszt csikot es sajna negativ de mi mast vartam.nem mentsegemre mondom de azert teszteltem mert most a 10 napon ereztem pete eres es szamolgatam 13-14 dpo lehetnek de ezekszerint nem sikerult ;-(

De azert meg nem adom fel megvarom a hetveget es ha akor is negativ naa akor johet a sirasssss

2015. máj. 11. 19:42
 10/19 anonim ***** válasza:
Kérdező írok privit. 2-es voltam :)
2015. máj. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!