Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja a hétvégére?

Ki nem várja a hétvégére?

Figyelt kérdés

én vasárnapra nem várom, valahogy úgy érzem, most összejött a baba, most először próbáltuk ki az ovulációs tesztet, és akkor voltunk együtt mikor "kellett"

Persze izgulok azért...

Szívesen dumálnék olyanokkal, akik hasonló helyzetbe vannak, azaz ők is azon izgulnak, hogy ne jöjjön meg nekik!

Szép napot



2015. febr. 17. 09:54
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
szia. en is szombatra nem varom mi ket naponta voltunk egyutt, remelem sikerult. Nem akarok magamba beszelni semmit sem, de remenykedek. 3 napja a pocakom is szurdoss.
2015. febr. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
1. de tesztett meg egyenlore nem is akarok csinalni felek, hogy negativ volna.
2015. febr. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

szia! hát szorítok neked!

Én voltam olyan buta hogy tegnap reggel teszteltem egyet. a hasam nekem is szurkál, és egyik éjjel annyira húzódtak, fájtak a melleim, hogy arra keltem fel, és alig bírtam vissza aludni. Nem akarok magamba beszélni én se semmit, sajnos elég hipochonder vagyok :D

Tegnap inkább a poén kedvéért teszteltem reggel, és először nem is néztem annyira meg,mert erős csíkot nem láttam, de mintha egy nagyon halvány csík lenne ott... persze nagyon nagyon korán van még ehhez!

2015. febr. 17. 10:05
 4/30 anonim válasza:
En is szoritok neked. Hat en is csinaltam egyett penteken de magam sem tudom miert :), negativ volt, en ha nem jon meg akkor szombaton tesztelek :) remelem babásak leszunk nagyon szeretnenk parommal. Nekem picit erzekenyek a melleim,de a has feszulles az van es szurkal is nagyon remelem hogy o szurkal :), nem csak magamba kepzelem.
2015. febr. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is szombatra nem vàrom. Vasàrnap reggel kb. 5 percig erõsen szurkàlt a méhem, azóta néha-néha beleszúrogat, de épphogy. Egyéb tünetem nincs. Cicifàjdalom sem. Úgy érzem, hogy most sem jött össze. :( tegnap màr jelentkezett a mensis görcs, ami szokott is, minden hónapban mensi elõtt egy héttel.
2015. febr. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Beszállnék én is a beszélgetésbe:


Én holnapra nem várom. A tünetekben nem bízom...hypohonder hajlam nálam is megvan, viszont a görbém szép magasan van, ami bizalomra ad okot:) Én holnap tesztelek.


Kérdező mutatsz képet a tesztedről?:)

2015. febr. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim válasza:
Lehetsz attol meg terhessss, hiszen sokan azt sem tudjak hogy terhesek, mert nincsen semmilyen jel. De aki szeretne terhes lenni, az jobban oda figyel a jelekre, csak az a baj hogy be is tudjuk beszelni magunkba. En azt mondom ha ebben a honapban nem sikerul akkor majd tovabb probalkozunk. Szoritok sikeruljon.
2015. febr. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:
En is szeretnem latni :) tobb szem tobbet lát :D
2015. febr. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Amíg nem jön meg, nincs semmi vesztve! Figyelni lehet a jeleket, de nem szabad belebetegedni hogy mindent belebeszéljünk magunkba:D

Nekem volt olyan hónapom, hogy még a reggeli rosszullétet is beképzeltem magamnak!

Képet nem teszek fel, sajnos fényképen egyáltalán nem látszik az a kis csík, amit én látok, nagyon kell nézni élőbe is.

Ha ilyen sokan vagyunk, örülnék ha a hozzászólásokat aláírnánk, akár egyy kis becenévvel csak...:) Egyszerűbb lenne...

Nekem a melleim ugye egy időbe nagyon fájnak, illetve érzékenyek nagyon! A mellbimbóm pedig egész sötét színű, ami nem szokott lenni ... nem tudom már ezt hova tenni Ű

Ki mióta próbálkozik?szedtetek fogamzásgátlót?

Mi nekünk ez a 7.hónapunk, és szedtem 3 évig fog.gtlót.


Sok sikert mindenkinek!

Kriszta

2015. febr. 17. 10:22
 10/30 anonim válasza:
Hat nekunk ez a 2 hónap, hát en is voltam ugy regebben hogy belebeszeltem magamba hogy terhes vagyok es szokszor mind ha rosszul lettem volna. De mar most sportosan veszem ha jonni akar akkor jonni fog :)
2015. febr. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!