Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha aktus utáni 19. -napon...

Ha aktus utáni 19. -napon teszteltem, akkor az már biztos eredményt mutat?

Figyelt kérdés
Fontos lenne tudnom, mert van rá esély viszont ma kaptam egy munkaajánlatot, amit holnapig jeleznem kell, hogy elfogadom e vagy sem.

2015. máj. 11. 11:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%

Nem mutat biztos eredményt.


Milyen munka? Veszélyes terhesen? Vagy miért befolyásol?

2015. máj. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Elvileg igen. A tesztre rá is van írva!
2015. máj. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nem veszélyes terhesen, vagyis de, mert elég megterhelő. 7-napból 5-6 ot kellene 12-15 órában dolgozni
2015. máj. 11. 11:44
 4/14 A kérdező kommentje:
A férjem azt mondja ő lát valamit halványan, de én nem látok semmit... ha rakok fel képet kisegítenétek?
2015. máj. 11. 11:55
 5/14 A kérdező kommentje:
2015. máj. 11. 12:11
 6/14 anonim ***** válasza:

Szia! Én látom amit a férjed, de nem tudom, hogy ott kellene-e lennie a második csíknak....x-epil teszted nincs véletlenül? Szerintem spuri a boltba és szerezz legalább egy kétdarabosat, és akkor ma is ellőhetsz még egyet, meg reggel első pisiből...

Mikor kellene megjönnie? Vagy már késik?

2015. máj. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
3 nap múlva kellene megjönnie tudom, hogy ahhoz képest korai, de a férjem munkája miatt ritkán vagyunk mostanában együtt és utoljára 19 nappal ezelőtt volt védekezés nélküli aktus. Ma kellene válaszolnom, estig de ha babás lennék, akkor nem vállalom el. Tünetem nincs, csak megnőtt a cicim, de az mensi előtt is megszokott duzzadni valamennyire
2015. máj. 11. 12:21
 8/14 A kérdező kommentje:
nincs x-epil tesztem ma már nem is igen tudok venni. Ezt gyógyszertárból hozattam :D
2015. máj. 11. 12:22
 9/14 anonim ***** válasza:

Én nem látok semmit.

De miért gond, ha elvállalod, és kiderül, babát vársz? Max felmondasz, vagy táppénzre mész.


Én heti 3-4 napot 14 óráztam sörözőben 37. hétig. Jól bírtam. Kocsival fél óra volt az út, úgyhogy nem sokat aludtam, de bírtam.

2015. máj. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Sztem ez a teszt teljesen negatív! Bárhogy forgatom, zoomolok, az ég világon semmi sem látszik Rajta! Sztem ne tesztelj még ma, mert az is ugyanilyen számodra bizonytalan eredményt fog mutatni. Itt is igaz, hogy várd meg, amíg késik! Addig meg mondj igent a munkára, egy hét múlva sincs késő belőle visszatancolnod, ha esetleg a baba miatt nem vallalnad.
2015. máj. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!