Dr. Stummer János?

Figyelt kérdés
Van itt valaki, aki jár/járt Stummer János doktorhoz Győrben? Babát szeretnénk, szimpatikusnak tűnik. Szívesen hallgatnék véleményeket a rendelésről és magáról a doktor úrról.
2015. máj. 13. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én évek óta hozzá járok.:-)

Nála is szültem februárban.

Szép,modern a rendelője. A doki is kedve, jó szakember.

Mire vagy igazából kíváncsi? :)

2015. máj. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Érdekelne, hogy egészségügyi probléma esetén az a lerázós fajta, és az idő majd megoldja a jelszava, vagy rendesen kivizsgál és kap az ember gyógyszeres kezelést? Nem szeretnék éveket próbálkozni a babával, mikor van járhatóbb út is. 😊 Illetve érdekelnének az árai: ultrahang, vérvizsgálat, konzultáció, és persze a terhesgondozás, szülés díj, már ha nem túl indiszkrétek ezek a kérdések 😊
2015. máj. 20. 08:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok!:)

Szóval a meddőség nem az ő asztala, ugyanakkor elküld a vizsgálatokra, és ad gyógyszert is. Átjárhatóságit is megcsinálta nekem.:-)

Vérvétel nincs nála, azt a terhesgterhesgondozóban csinálják meg.

Éves vizsgálat, azaz rákszűrés és ultrahang 12.000 Ft

Havi terhesgondozás 10.000 Ft.

Februárban szültem nála 100.000 Ft-ot adtunk neki. Egyébként erre nem mond árat, csak azt,hogy annyit adjatok, amennyit ti gondoltok. 😃

Remélem válaszoltam mindenre.

2015. máj. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja, még annyit, hogy nekünk 1 év próbálkozás után kezdte el a kivizsgálás.

Addig azt mondta, hogy nincs értelme.

2015. máj. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ, elmegyek hozzá és majd meglátjuk, beválik-e 😊 Köszi szépen a válaszokat. EgyeBként az, hogy a meddőség nem az asztala elég érdekes, mert neten úgy írja, hogy azzal is foglalkozik. Na majd kiderül, köszi szépen mégegyszer
2015. máj. 21. 13:28
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja még azt had kérdezzem meg, hogy kiderült mi volt a probléma nálad, vagy előbb megfogant a baba?
2015. máj. 21. 13:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Az ő fő profilja a daganatos betegségek.

Kiderült, igen. Most alattam el a 3 hónapos kislányom, szóval megoldódott. 😃

2015. máj. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!