Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr stummer jános ki tud róla...

Dr stummer jános ki tud róla valamit szülés terén?

Figyelt kérdés
2010. febr. 9. 16:05
 1/10 anonim ***** válasza:
S O H A!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Engem mint ügyeletes orvos haza akart küldeni 2 perces fájásokkal, hogy minek mentem még be, mikor nem is tágultam 2 napja, és javasolta, hogy feküdjek le aludni, mert nem lesz erőm szülni. A vizsgálatoknál nem adott felvilágosítást, és teljesen hülyére vett. A párommal hogy hogy beszélt azt hagyjuk is... Ja, erre 4 órára meg lett a babám... Lehet,hogy rossz napja volt, lehet, hogy fáradt volt, de hogy a szülésem élményében egy hatalmas sötét folt, az biztos. A következő szülésemnél biztos, hogy ha ő az ügyeletes nem engedem csak a legnagyobb vészhelyzetben megvizsgáltatni magam vele.
2010. febr. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
én hozzá járok terhesgondozásra és eddig semmi problémám nem volt vele de nemtudom felkérjem e a szülésre.konkrétan mondjuk arra gondoltam tudja e valaki mennyiért vállalja el a szülést de nagyon gondolkodoba estem azok után amit te irtál róla
2010. febr. 10. 12:46
 3/10 anonim válasza:

első válaszoló: szerencsés vagy, hogy 4 óra alatt megszültél.

másodiknak: ajánlom figyelmedbe: [link]


mellesleg én is hozzá járok terhesgondozásra, és nagyon meg vagyok vele elégedve. minden dokiról lehet rosszat is és jót is hallani, magadra hallgass, ne másokra! az orvosoknak is lehet rossz napja, nyilván a szülési fájdalmak alatt mindenki ingerültebb, és rosszabbul veszi, ha nem úgy szólnak hozzá. Ha meg egy orvos nem tájékoztat, kérdezz, nem kell szégyenlősnek lenni. Ha az orvos nem megfelelő neked, akkor válts másra, de ezt egyesegyedül neked kell tudnod, hogy neked mi a jó!!

2010. febr. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
szia irtad hogy te is hozzá jársz gondolom nála is szeretnél szülni hogy kérted fel erre?és mit mondott rá mennyiért vállalja mert mi is ezen gondolkodunk de nemtudom hogy mennyit fog mondani és ha nekem az tul nagy összeg amit majd mond mit felelek rá???
2010. febr. 15. 19:09
 5/10 anonim válasza:
még nem kértem fel, mert csak júliusban fogok szülni, és ilyenkor még nem tudják a beosztásukat, meg hogy hogyan mikor akarnak nyaralni menni, vagy nem megy-e valami konferenciára, azt majd a szülést megelőző 1-2 hónappal akarom konkretizálni, hogy egyáltalán be tud-e jönni. én úgy hallottam, hogy nem mond fix összeget, hanem amennyit gondolsz, annyit adsz..ebből én nem csinálok problémát. ha nem jön be, hát az se baj, most jók a gárda, majd valaki levezeti a szülést, ha nem tud bejönni. viszont szülésznőválasztás hogy zajlik győrben? egyet sem ismerek, mi a menetrend, hogy kell felkérni egyet? mert azt mindenképpen szeretnék, úgyis ő lesz ott.
2010. febr. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Engem hihetetlenül meglepett ez a negatív vélemény a dokiról. Ez a legelső és egyetlen negatív hozzászólás amit eddig hallottam róla, pedig nem egy és nem is két embert kérdeztem, mielőtt őt választottam volna. A személyes találkozások pedig csak megerősítették a korábban elhangzott rengeteg pozitív tapasztalatot róla.

Szóval ezt az egy véleményt leszámítva és csakis jót hallottam és tapasztaltam róla és senki máshoz nem mennék csak hozzá. A kórházból a nővérek is sokan hozzá járnak ami azért jelenthet valamit. Én meg vagyok vele elégedve, remélem a szülésemet is ő vezeti majd le.

2010. febr. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
mit tudtok az itteni érzéstelenitésről kaphatunk?mert tegnap nekem a stummer igen köntörfalazott hogy nemigazánmert drága meg igy ugy ...
2010. márc. 4. 08:29
 8/10 anonim válasza:
Sajnos az érzéstelenítésről nem tudok semmit mondani neked, mi még nem beszéltünk erről. Nem hiszem, hogy azért ne kaphatnál mert drága. Ez furcsa.
2010. márc. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Gondolom már nem aktuális a kérdés, de azért leírom a véleményemet.

Nekem Ő volt a fogadott orvosom, nála is szültem. Teljes mértékben meg voltam vele elégedve mind a terhesség és mind a szülésnél. Kedves, emberséges és ami a legfontosabb érti a dolgát. A 2. babát is majd nála szeretném szülni. :)

2013. jan. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Bár eltelt pár év a kérdés óta, én is leírom a tapasztalatomat. Hozzá jártam terhesgondozásra végig, ő volt a fogadott orvosom. Hajnali 1től a kórházban vajúdtam, nem vette fel a telefont. Próbálták lassítani a folyamatot hátha sikerül elérni a doktor urat, de 9 órakor világra hoztam a kisfiamat az ügyeletes orvosnál, akivel maximálisan meg voltam elégedve. Ennyit arról, hogy megbíztuk.. a magyarázata másnap annyi volt, még nem számított rá, hogy szülni fogok. A 38.hétre szültem, ami nem egy akkora csoda :)
2020. jan. 27. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!