Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Stummer Jánoshoz kerültem!...

Dr. Stummer Jánoshoz kerültem! Vélemények? Sok jót olvasok róla, de van pár olyan, aki azt mondja, hogy csak a magánrendelésén ilyen jó orvos, egyébként nyers! Szerintetek?

Figyelt kérdés

2015. febr. 27. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
6 éve mikor kislányunk született éjjel 1-kor elment a nyákdugó, és szivárgott a magzatvíz. Bementünk, ő volt az ügyeletes, megvizsgált, hazaküldött, hogy ne hisztizzek, majd kb másfél hét múlva szülök, mert zárt vagyok. Mondom szivárog a víz. Leültetett egy 10 percre egy zöld rongyra, amin lett egy tenyérnyi folt. Azt mondta, hogy a végén előfordul, hogy bepisil a kismama. Na bummmm. Hajnalban 6-kor vissza mentünk 3 perces fájásokkal, ki voltam tágulva. Ez a tahó meg csak lesett. Szerencsére műszakváltás volt, így nem nála szültem, neki csak annyit mondtam, hogy hogy hiszti, meg pisi volt, ugye?erre nem szólt semmit. Miatta fogadom fel szülésre a Lendvai Viktort.
2015. febr. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oh,hát ez nem hangzik jól!sőt!őszintén sajnálom,hogy ezt abban a helyzetben át kellett élned!!!és szerinted,ha most elmegyek hozzá csütörtökön úgymond 0.vizsgálatra,hogy ténylegesen megállapítsa hogy kismama vagyok,akkor utána még eldönthetem,ugye?csak mert csak ezután szeretnénk elmobdani a szülőknek és nekik biztos lenne ötletük,h kihez menjek!
2015. febr. 27. 14:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kötelező ahhoz járnod, akihez az elején mész! Én most 20 hetes vagyok, 18 hetesen váltottam orvost, elégedett voltam az előzővel is, csak nem vállal szülést, és én nem akarok ügyeletesnél szülni (pontosabban egy darab orvos miatt nem akarok, mert félek, sőt, rettegek, hogy hozzá kerülnék). Bármikor válthatsz, mondjuk nem árt félidő előtt dönteni, mert nem szeretnek már új kismamákat később elvállalni, úgy a jó, ha ismerik a terhességedet. De semmiképpen sem kell ahhoz járnod, akinél először voltál, nyugi :)
2015. febr. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi!remélem minden oks lesz,6hetes vagyok még csak :)
2015. febr. 27. 16:44
 5/6 anonim válasza:

Szia!

Igaz én magánrendelésre jártam hozzá, de mindig maximálisan meg voltam vele elégedve. A stílusára vonatkozóan én is olvastam pár rosszat, de a terhességem alatt én is találkoztam olyan kismamákkal, akiket legszívesebben pofán vágtam volna, mert olyan stílust engedtek meg maguknak... A nőgyógyászoknak sem lehet egyszerű. Olyan orvost nem fogsz találni, akiről csak jót hallasz. Rengeteg paciense van. Azóta apuka lett ő is, ez általában jó irányba szokta befolyásolni az orvosokat. Velem és barátnőimmel akik szintén hozzá jártak/járunk, mindig nagyon figyelmes, jófej, és tisztelettudó. Nagyon jó szakember. Csak ajánlani tudom!

2015. márc. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!Màr máshoz mentem! :) de biztos jó orvos!főleg magánba!minden fórumon agyondicsèrik! Aki nem magánba volt nála,azok írnak negatívumokat....
2015. márc. 6. 04:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!