Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor kel elkezdeni a barátcse...

Mikor kel elkezdeni a barátcserje teát inni? és medfig kell inni?

Figyelt kérdés
Ma kezdtem el inni a cickafarkfű teát ,azt tudom 2 csészével kell inni /nap és az ovuig utánna a palástfüt !Vagyis a legtöbb helyen ezt irják !Na de a barátcserje teáról szinte semmit nem találtam !Mikir kell abba hagyni?

#palástfű #barátcserje #cickafarkfű #termékenységet elősegíttő teák
2015. márc. 31. 21:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Lemaradt : A baratcserje teábol naponta hány csészével kell meginni ?Nagyon rossz ize van alig tudtam meginni az esti cickafarfü teat meg nem birom már meginni nagyon hányingerem van töle
2015. márc. 31. 21:58
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a barátcserjéből kapszulát szedtem direkt, mert ennyi gyógynövény ízt már nem bírtam volna én sem 1 napra. Abból minden nap 1 szemet. Tehát teából meg akkor minden nap 1 csésze, gondolom. Majd ha pozitív a teszted, csak akkor hagyd abba (mert gondolom ez a cél... :) )
2015. márc. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen az a cél:) Köszönöm szépen a választ
2015. ápr. 1. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!