Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknek kezelték az alul...

Akiknek kezelték az alul működő pajzsmirigyét! Mennyivel később estetek teherbe?

Figyelt kérdés

Nekem jelenleg 7,42 a TSH-m, 5-én megyek orvoshoz, remélem felír valamit, amivel helyrejön. Nagyon szeretnék már babát, de így nem is próbálkozunk, mert azt mondták, nem jönne össze, ha mégis, beteg lenne...

Arról nem is beszélve, hogy a 160cm-hez 85kg vagyok, ami megint csak nem optimális, valószínű szintén a pajzsmirigy és a lassú emésztés miatt, amire ugyancsak hatással lesz a gyógyszer.


(az ultrahangon a vérkép alapján azt mondták, 25-50mg-ot fognak valószínű felírni)


Ha mondjuk felírják júniusban, mikorra várható egy olyan szintű rendeződés, amivel már szabad elkezdeni próbálkozni?


2015. máj. 17. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez van,csak nekem a gyerek után alakult ki ,mondjuk még mindig szopik(2 éves)de én sem voltam előtte 85 kg.Majd én is most készülök dokihoz.Neked orvos mondta hogy így nem lehet teherbe es ni?
2015. máj. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Tavaly január óta szedek gyógyszert, 50mg-al kezdtem, most már 100-at szedek minden reggel. azóta még nem lettem babás
2015. máj. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nektek mennyi a TSH-tok?

Első, nem doki mondta, de én mondtam neki, h ezt olvastam, és ezért szeretném megnézetni, és helyeselt rá

2015. máj. 17. 22:22
 4/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, változó, mivel nálam autoimmun betegség áll a háttérben, ezért hol jobb, hol rosszabb, ugyanannyi gyógyszer mellett is. De általánosságban elmondható, hogy amióta szedem a gyógyszert azóta jobb.

Gyógyszer előtt, 5 és 10 is volt (két hét eltérés volt a két vérvétel között), gyógyszer elkezdése óta meg volt már 0,95 is! :) Legutóbb 3 körül volt, akkor emeltek az adagomon. Kíváncsi leszek, 2 hét múlva kell mennem újabb vérvételre.

2015. máj. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hónap volt. Majd nézess terhelt inzulint is.
2015. máj. 18. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!